SZTE - ETR - Jogász_R3_N [J001R3_N] (E) (nappali tagozat) képzési program tanrendje a 2007/2008 őszi félévre
Félévhez nem kötött kurzusok
Félévhez nem kötött kurzusok:
XA00114:
A középkori Magyarország külkapcsolatai
(_Előadás, _Kollokvium).
Gálffy László
XT0011-AE1:
Aerobic
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Ördögh István
XT0011-AE2:
Aerobic
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-AE3:
Aerobic
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-AE6:
Aerobic
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Frenkó Csilla
XT0011-AE7:
Aerobic
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Petrovicsné Tejes Edit
XT0011-AC:
Akrobatikus capuera
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bélteki Pál
XN0011ESzJog2:
Angol jogi szaknyelv középfokú nyelvtudással 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Zsembery Eszter
XN0011ESzBiol1:
Angol biológiai szaknyelv (növénytan) 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kisteleki Eszter
XN0011ESzBiol2:
Angol biológiai szaknyelv - humán 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Sebők Ágnes
XN0011EM1:
Angol Cambridge felsőfokú nemzetközi nyelvvizsga-előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Réhon Judit
XN0011EL2:
Angol Cambridge középfokú nemzetközi nyelvvizsga-előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Dömötör Róza
XN0011EM2:
Angol ECL felsőfokú nemzetközi nyelvvizsga-előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Réhon Judit
XN0011EL1:
Angol ECL középfokú nemzetközi nyelvvizsga-előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Hódiné Jónás Erika
XN0011EK1:
Angol felsőfokú szintentartó 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Dömötör Róza
XN0011EQ2:
Angol fordítás és íráskészség 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Dömötör Róza
XN0011ESzFöldr1:
Angol földrajz szaknyelv 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szórády Gabriella
XN0011ESzGazd8a:
Angol gazdasági szaknyelv - EuroPro nyelvvizsga-előkészítő 2. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Körtvélyesiné Mátrai Edit
XN0011ESzGazd8b:
Angol gazdasági szaknyelv - EuroPro nyelvvizsga-előkészítő 2. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Körtvélyesiné Mátrai Edit
XN0011ESzGazd5:
Angol gazdasági szaknyelv - Oeconom középfok A 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Torkos Róbert
XN0011ESzGazd6:
Angol gazdasági szaknyelv - Oeconom középfok B 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Torkos Róbert
XN0011ESzGazd7a:
Angol gazdasági szaknyelv - Zöld Út nyelvvizsga-előkészítő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Tanács Ágnes Tünde
XN0011ESzGazd7b:
Angol gazdasági szaknyelv - Zöld Út nyelvvizsga-előkészítő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Tanács Ágnes Tünde
XN0011ESzGazd1a:
Angol gazdasági szaknyelv alapfokú nyelvtudással 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Réhon Judit
XN0011ESzGazd1b:
Angol gazdasági szaknyelv alapfokú nyelvtudással 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Réhon Judit
XN0011ESzGazd2a:
Angol gazdasági szaknyelv középfokú nyelvtudással 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Tanács Ágnes Tünde
XN0011ESzGazd2b:
Angol gazdasági szaknyelv középfokú nyelvtudással 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Tanács Ágnes Tünde
XN0011ESzGazd3a:
Angol gazdasági szaknyelv középfokú nyelvtudással 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szalacsek Margit Dr.
XN0011ESzGazd3b:
Angol gazdasági szaknyelv középfokú nyelvtudással 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szalacsek Margit Dr.
XN0011ESzGazd4a:
Angol gazdasági szaknyelv középfokú nyelvtudással 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Körtvélyesiné Mátrai Edit
XN0011ESzGazd4b:
Angol gazdasági szaknyelv középfokú nyelvtudással 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Körtvélyesiné Mátrai Edit
XN0011ESzGyógysz1:
Angol gyógyszerészeti szaknyelv 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Klára
XN0011ESzGyógysz2:
Angol gyógyszerészeti szaknyelv 3. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szórády Gabriella
XN0011ESzGyógyt1:
Angol gyógyturizmus és wellness szaknyelv 1. szint 1x2 (EFK gyógytornász hallgatók részére)
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Sebők Ágnes
XN0011EQ1:
Angol hallás utáni szövegértés 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Klára
XN0011ESzIdegenf1:
Angol idegenforgalmi szaknyelv 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Dömötör Róza
XN0011ESzInform1:
Angol informatikai szaknyelv alapfokú nyelvtudással 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Várhelyi Flórián
XN0011ESzInform2:
Angol informatikai szaknyelv középfokú nyelvtudással 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Hódiné Jónás Erika
XN00115ESzInform3:
Angol informatikai szaknyelv középfokú nyelvtudással 3. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Hódiné Jónás Erika
XN0011ESzJog1:
Angol jogi szaknyelv felsőfokú nyelvtudással 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Zsembery Eszter
XN0011EA1:
Angol kezdő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Klára
XN0011EA2:
Angol kezdő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Hódiné Jónás Erika
XN0011EA3:
Angol kezdő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Várhelyi Flórián
XN0011EA5a:
Angol kezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Tanács Ágnes Tünde
XN0011EA5b:
Angol kezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Tanács Ágnes Tünde
XN0011EA6a:
Angol kezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Sebők Ágnes
XN0011EA6b:
Angol kezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Sebők Ágnes
XN0011ESzKörnyv3:
Angol környezetvédelmi szaknyelv 3. szint (szennyezés) 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szórády Gabriella
XN0011ESzKörnyv1:
Angol környezetvédelmi szaknyelv 1. szint (globális) 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szórády Gabriella
XN0011EJ1:
Angol középfokú szintentartó 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Réhon Judit
XN0011EC1:
Angol középhaladó 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Torkos Róbert
XN0011EC2:
Angol középhaladó 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kisteleki Eszter
XN0011EC3:
Angol középhaladó 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szórády Gabriella
XN0011EC3a:
Angol középhaladó 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Hódiné Jónás Erika
XN0011EC3b:
Angol középhaladó 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Hódiné Jónás Erika
XN0011EC4a:
Angol középhaladó 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Sebők Ágnes
XN0011EC4b:
Angol középhaladó 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Hódiné Jónás Erika
XN0011ESzLélekt1:
Angol lélektan szaknyelv 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lászlóné Grega Éva
XN0011ESzMédia1:
Angol média szaknyelv 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Hódiné Jónás Erika
XN0011EH1:
Angol Origó felsőfok A szóbeli előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Várhelyi Flórián
XN0011EH2:
Angol Origó felsőfok A szóbeli előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Réhon Judit
XN0011EI1:
Angol Origó felsőfok B írásbeli előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Dömötör Róza
XN0011EI2:
Angol Origó felsőfok B írásbeli előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szalacsek Margit Dr.
XN0011EE1:
Angol Origó középfok A szóbeli előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Körtvélyesiné Mátrai Edit
XN0011EE2:
Angol Origó középfok A szóbeli előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Dömötör Róza
XN0011EF1:
Angol Origó középfok B írásbeli előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Várhelyi Flórián
XN0011EF2:
Angol Origó középfok B írásbeli előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szórády Gabriella
XN0011EG1a:
Angol Origo középfok C komplex előkészítő 2. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kisteleki Eszter
XN0011EG1b:
Angol Origo középfok C komplex előkészítő 2. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kisteleki Eszter
XN0011EG2a:
Angol Origo középfok C komplex előkészítő 2. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Réhon Judit
XN0011EG2b:
Angol Origo középfok C komplex előkészítő 2. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Réhon Judit
XN0011ESzOrv1:
Angol orvosi szaknyelv középfokú nyelvtudással 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Demeter Éva Dr.
XN0011ESzOrv3:
Angol orvosi szaknyelv középfokú nyelvtudással 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Sebők Ágnes
XN0011ESzOrv2:
Angol orvosi szaknyelv középfokú nyelvtudással 3. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szalacsek Margit Dr.
XN0011ESzPolit2:
Angol politológia szaknyelv 2. szint
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Tanács Ágnes Tünde
XN0011ESzProf1:
Angol PROFEX egészségügyi középfokú nyelvvizsga-előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Demeter Éva Dr.
XN0011ESzSport1:
Angol sport és rekreáció szaknyelv 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kisteleki Eszter
XN0011EQ3:
Angol szóbeli készségek és hallásértés 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Réhon Judit
XN0011EL3:
Angol TELC középfokú nemzetközi nyelvvizsga-előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szórády Gabriella
XN0011EL4:
Angol TELC középfokú nemzetközi nyelvvizsga-előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szórády Gabriella
XN0011ESzJog3:
Angol TOLES nemzetközi jogi szaknyelvi vizsgaelőkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Dömötör Róza
XN0011EB1:
Angol újrakezdő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Marsiné Kovács Gabriella
XN0011EB2:
Angol újrakezdő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Klára
XN0011EB3:
Angol újrakezdő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szórády Gabriella
XN0011EB5:
Angol újrakezdő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Körtvélyesiné Mátrai Edit
XN0011EB6a:
Angol újrakezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lászlóné Grega Éva
XN0011EB6b:
Angol újrakezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lászlóné Grega Éva
XN0011EB7a:
Angol újrakezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Torkos Róbert
XN0011EB7b:
Angol újrakezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Torkos Róbert
XN0011EB8a:
Angol újrakezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Klára
XN0011EB8b:
Angol újrakezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Klára
XN0011EB9a:
Angol újrakezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Várhelyi Flórián
XN0011EB9b:
Angol újrakezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Várhelyi Flórián
XN0011EB10:
Angol újrakezdő 2. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Csernusné Tóth Annamária Dr.
XN0011ESzZene1:
Angol zenei szaknyelv 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lászlóné Grega Éva
XA0011-3:
At Európai Unió története és intézményei (Csak Márton Áron szakkolégisták részére)
(_Előadás, _Kollokvium).
Ferwagner Péter
XT0011-ATL:
Atletika - futás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Trényiné Dr. Rákóczi Zsuzsa
XT0011-NW:
Atlétika-Nordic walking
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Trényiné Dr. Rákóczi Zsuzsa
XA00116:
BA Spanyol-Amerika művészettörténete 1
(_Szeminárium, _Gyakorlati jegy).
Tóth Ágnes Dr.
XA0011-5:
Bevezetés az etnográfiába
(_Előadás, _Kollokvium).
Varga Sándor
XA0011-6:
Bevezetés az európai filozófia történetébe
(_Előadás, _Kollokvium).
Szőllősi Erzsébet Dr.
XA0011-7:
Bevezetés az európai filozófia történetébe
(_Előadás, _Kollokvium).
Szőllősi Erzsébet Dr.
XT0011-EF:
Egyéb felmentések
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bélteki Pál
XT0011-TFE:
Egyéb zenés táncos felmentés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-EX2:
Ejtőernyőzés haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kecskeméti Gábor
XT0011-EX1:
Ejtőernyőzés kezdő
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kecskeméti Gábor
XA0011-14:
Élet a középkori Magyarországon
(_Előadás, _Kollokvium).
Kovács Attila Sándor
XA0011-10:
Etnikai konfliktusok Közép- és Kelet-Európában a XX. században
(_Előadás, _Kollokvium).
Olasz Lajos Dr.
XA0011-11:
Etnikai konfliktusok Közép- és Kelet-Európában a XX. században
(_Előadás, _Kollokvium).
Olasz Lajos Dr.
XT0011-EV1:
Evezés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kecskeméti Gábor
XT0011-EV2:
Evezés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kecskeméti Gábor
XT0011-EXF2:
Falmászás haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rusznyák István
XT0011-EXF1:
Falmászás kezdő
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rusznyák István
XA00112:
Faust
(_Előadás, _Kollokvium).
Barótiné Dr. Gaál Márta, Bernáth Árpád Dr., Horváth Géza Dr., Katona Tünde Dr., Szőnyi György Endre Dr.
XA0011-17:
Finnország politikatörténete I. (1809-1917)
(_Előadás, _Kollokvium).
Gombos József Dr.
XT0011-FITB:
Fitball
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lengyelné Szugyiczki Mária
XT0011-FIT11:
Fitness erőfejlesztéssel
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Frenkó Csilla
XT0011-FIT12:
Fitness mix
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Frenkó Csilla
XT0011-FIT1:
Fitnesz - kondícionálás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Ördögh István
XT0011-FIT10:
Fitnesz - kondícionálás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Ördögh István
XT0011-FIT2:
Fitnesz - kondícionálás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Ördögh István
XT0011-FIT3:
Fitnesz - kondícionálás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Ördögh István
XT0011-FIT4:
Fitnesz - kondícionálás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Ördögh István
XT0011-FIT5:
Fitnesz - kondícionálás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Ördögh István
XT0011-FIT6:
Fitnesz - kondícionálás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Ördögh István
XT0011-FIT7:
Fitnesz - kondícionálás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Ördögh István
XT0011-FIT8:
Fitnesz - kondícionálás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Ördögh István
XT0011-FIT9:
Fitnesz - kondícionálás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Ördögh István
XT0011-FLO1:
Floorball
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bélteki Pál
XT0011-FLO2:
Floorball
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kecskeméti Gábor
XT0011-FLO3:
Floorball
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bánáthy Ildikó
XT0011-FLO4:
Floorball
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rusznyák István
XT0011-FLO5:
Floorball
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rusznyák István
XT0011-FLO6:
Floorball
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bélteki Pál
XT0011-FLO7:
Floorball
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rusznyák István
XT0011-FLO8:
Floorball
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bánáthy Ildikó
XT0011-FLO9:
Floorball
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bélteki Pál
XN0011FSzIdegenf1:
Francia idegenforgalmi szaknyelv 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kimpiánné Bihari Katalin
XN0011FA1:
Francia kezdő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szilárd Ildikó
XN0011FA1a:
Francia kezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kimpiánné Bihari Katalin
XN0011FA1b:
Francia kezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kimpiánné Bihari Katalin
XN0011FA2a:
Francia kezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szilárd Ildikó
XN0011FA2b:
Francia kezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szilárd Ildikó
XN0011FA3a:
Francia kezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szilárd Ildikó
XN0011FA3b:
Francia kezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szilárd Ildikó
XN0011FC3:
Francia középhaladó 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szilárd Ildikó
XN0011FC4:
Francia középhaladó 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kimpiánné Bihari Katalin
XN0011FC1a:
Francia középhaladó 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kimpiánné Bihari Katalin
XN0011FC1b:
Francia középhaladó 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kimpiánné Bihari Katalin
XN0011FSzGazd1:
Francia Oeconom gazdasági nyelvvizsga-előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Szilárd Ildikó
XN0011FE1:
Francia Origó középfok A és nemzetközi szóbeli előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kimpiánné Bihari Katalin
XN0011FF1:
Francia Origó középfok B és nemzetközi előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szilárd Ildikó
XN0011FB1:
Francia újrakezdő 1.szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szilárd Ildikó
XT0011-FUKO1:
Futás kocogás kezdőknek és haladóknak
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rédli József
XT0011-FUKO2:
Futás kocogás kezdőknek és haladóknak
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rédli József
XT0011-FU1:
Futsal(4+1)
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szilágyi Dezső
XT0011-FU2:
Futsal(4+1)
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Protity Sándor
XT0011-FU3:
Futsal(4+1)
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szilágyi Dezső
XT0011-GY1:
Gyógytestnevelés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lengyelné Szugyiczki Mária
XT0011-GY2:
Gyógytestnevelés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lengyelné Szugyiczki Mária
XT0011-GY3:
Gyógytestnevelés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lengyelné Szugyiczki Mária
XT0011-GY4:
Gyógytestnevelés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lengyelné Szugyiczki Mária
XT0011-GY5:
Gyógytestnevelés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lengyelné Szugyiczki Mária
XT0011-GY6:
Gyógytestnevelés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lengyelné Szugyiczki Mária
XT0011-GYU1:
Gyógyúszás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lengyelné Szugyiczki Mária
XT0011-GYU2:
Gyógyúszás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lengyelné Szugyiczki Mária
XT0011-GK1:
Görkorcsolya - korcsolya
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-GK2:
Görkorcsolya - korcsolya
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-GK3:
Görkorcsolya - korcsolya
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-TFH:
Hastáncos felmentés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-HIHO1:
Hip-hop tánc
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-HIHO2:
Hip-hop tánc
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XA0011-PE:
Individuálpszichológia a gyakorlatban
(_Előadás, _Beszámoló ötfokozatú).
Petróczi Erzsébet Dr.
XA0011-20:
Japán nyelv haladóknak 1.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Yoshie Akasaka
XA0011-18:
Japán nyelv kezdő 1.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Yoshie Akasaka
XA0011-19:
Japán nyelv középhaladóknak 1.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Yoshie Akasaka
XT0011-BAJ2:
JATE (4+1) kispályás labdarúgó bajnokság
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bélteki Pál
XT0011-BAJ1:
JATE (5+1) kispályás labdarúgó bajnokság
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bélteki Pál
XT0011-JO1:
Jóga kezdő
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Boros-Gyeviné Sziklai Andrea Dr.
XT0011-JO2:
Jóga kezdő
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Boros-Gyeviné Sziklai Andrea Dr.
XT0011-KA1:
Kajak - kenu
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kecskeméti Gábor
XT0011-KA2:
Kajak - kenu
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kecskeméti Gábor
XT0011-KA3:
Kajak - kenu
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kecskeméti Gábor
XT0011-KA4:
Kajak - kenu
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kecskeméti Gábor
XT0011-KÉF:
Kézilabda férfi
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Boros-Gyeviné Sziklai Andrea Dr.
XT0011-KÉN:
Kézilabdázás női
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Boros-Gyeviné Sziklai Andrea Dr.
XT0011-KIBO:
Kick - Box
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Dorka Péter
XT0011-KON1:
Kondícionálás - testépítés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rusznyák István
XT0011-KON2:
Kondícionálás - testépítés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kecskeméti Gábor
XT0011-KON3:
Kondícionálás - testépítés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kecskeméti Gábor
XT0011-KON4:
Kondícionálás - testépítés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Trényiné Dr. Rákóczi Zsuzsa
XT0011-KON5:
Kondícionálás - testépítés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Trényiné Dr. Rákóczi Zsuzsa
XT0011-KON6:
Kondícionálás - testépítés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Trényiné Dr. Rákóczi Zsuzsa
XT0011-KOS1:
Kosárlabda
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bélteki Pál
XT0011-KOS10:
Kosárlabda
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rusznyák István
XT0011-KOS11:
Kosárlabda
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rusznyák István
XT0011-KOS12:
Kosárlabda
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bánáthy Ildikó
XT0011-KOS13:
Kosárlabda
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bánáthy Ildikó
XT0011-KOS2:
Kosárlabda
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bélteki Pál
XT0011-KOS3:
Kosárlabda
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rusznyák István
XT0011-KOS4:
Kosárlabda
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bélteki Pál
XT0011-KOS5:
Kosárlabda
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rusznyák István
XT0011-KOS6:
Kosárlabda
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bánáthy Ildikó
XT0011-KOS7:
Kosárlabda
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bánáthy Ildikó
XT0011-KOS8:
Kosárlabda
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bánáthy Ildikó
XT0011-KOS9:
Kosárlabda
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bánáthy Ildikó
XT0011-BAJ3:
Kosárlabda bajnokság
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rusznyák István
XT0011-KUB1:
Kurzusbeszámítás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Boros-Gyeviné Sziklai Andrea Dr.
XT0011-KUB2:
Kurzusbeszámítás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Boros-Gyeviné Sziklai Andrea Dr.
XT0011-KUB3:
Kurzusbeszámítás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Boros-Gyeviné Sziklai Andrea Dr.
XT0011-KUB4:
Kurzusbeszámítás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Boros-Gyeviné Sziklai Andrea Dr.
XT0011-SPE:
Külső egyéni sportolói felmentés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Trényiné Dr. Rákóczi Zsuzsa
XT0011-SPK:
Külső küzdő sportolói felmentés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Ördögh István
XT0011-SPL:
Külső labdás sportolói felmentés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Katona János
XT0011-XL2:
Könnyített testnevelés - XXL
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lengyelné Szugyiczki Mária
XT0011-XXL1:
Könnyített testnevelés - XXL
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lengyelné Szugyiczki Mária
XT0011-BU2:
Könnyűbúvár - haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kecskeméti Gábor
XT0011-BU1:
Könnyűbúvár-kezdő
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kecskeméti Gábor
XA0011-12:
Környezeti válság, - emberi felelősség
(_Előadás, _Kollokvium).
Szőllősi Erzsébet Dr.
XA0011-13:
Környezeti válság, - emberi felelősség
(_Előadás, _Kollokvium).
Szőllősi Erzsébet Dr.
XA0011-22:
Környezeti válság, - emberi felelősség
(_Előadás, _Kollokvium).
XA0011-23:
Környezeti válság, - emberi felelősség
(_Előadás, _Kollokvium).
XA0011-24:
Környezeti válság, - emberi felelősség
(_Előadás, _Kollokvium).
XT0011-DE:
Körpererziehung
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bélteki Pál
XA0011-2:
Köztes-Európa 1763-1871
(_Előadás, _Kollokvium).
Pándi Lajos Dr.
XA0011-1:
Köztes-Európa 1919-1993
(_Előadás, _Kollokvium).
Pándi Lajos Dr.
XT0011-FO1:
Labdarúgás férfi
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szilágyi Dezső
XT0011-FO10:
Labdarúgás férfi
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szilágyi Dezső
XT0011-FO11:
Labdarúgás férfi
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szilágyi Dezső
XT0011-FO12:
Labdarúgás férfi
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Protity Sándor
XT0011-FO2:
Labdarúgás férfi
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szilágyi Dezső
XT0011-FO3:
Labdarúgás férfi
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Protity Sándor
XT0011-FO4:
Labdarúgás férfi
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Protity Sándor
XT0011-FO5:
Labdarúgás férfi
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szilágyi Dezső
XT0011-FO6:
Labdarúgás férfi
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szilágyi Dezső
XT0011-FO7:
Labdarúgás férfi
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szilágyi Dezső
XT0011-FO8:
Labdarúgás férfi
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Protity Sándor
XT0011-FO9:
Labdarúgás férfi
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szilágyi Dezső
XT0011-LA1:
Labdás kurzusok
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kecskeméti Gábor
XT0011-LA10:
Labdás kurzusok
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Olasz Sándor
XT0011-LA11:
Labdás kurzusok
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Olasz Sándor
XT0011-LA2:
Labdás kurzusok
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Petrovicsné Tejes Edit
XT0011-LA3:
Labdás kurzusok
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Petrovicsné Tejes Edit
XT0011-LA4:
Labdás kurzusok
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Petrovicsné Tejes Edit
XT0011-LA5:
Labdás kurzusok
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Petrovicsné Tejes Edit
XT0011-LA6:
Labdás kurzusok
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Olasz Sándor
XT0011-LA7:
Labdás kurzusok
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Olasz Sándor
XT0011-LA8:
Labdás kurzusok
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Petrovicsné Tejes Edit
XT0011-LA9:
Labdás kurzusok
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Petrovicsné Tejes Edit
XN0011L1:
Latin kezdő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Földi Tamás
XT0011-EXLO:
Lovaglás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rusznyák István
XT0011-EXLÖ1:
Lövészet
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Pártos István
XT0011-EXLÖ2:
Lövészet
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Pártos István
XT0011-EXLÖ3:
Lövészet
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Pártos István
XT0011-EXLÖ4:
Lövészet
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Pártos István
XA0011-8:
Magyarország politikatörténete II. (1944-1990)
(_Előadás, _Kollokvium).
Olasz Lajos Dr.
XA0011-9:
Magyarország politikatörténete II. (1944-1990)
(_Előadás, _Kollokvium).
Olasz Lajos Dr.
XT0011-FIT13:
Mentál fitness
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Frenkó Csilla
XN0011DSzJog2:
Német jogi szaknyelv felsőfokú nyelvtudással 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kriveczky Katalin
XN0011DSzJog1:
Német jogi szaknyelv középfokú nyelvtudással 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kriveczky Katalin
XN0011DSzBiol1:
Német biológiai szaknyelv 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Braun Melinda Dr.
XN0011DQ1:
Német fordítás és íráskészség 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kriveczky Katalin
XN0011DSzGazd1a:
Német gazdasági szaknyelv - Oeconom középfok C 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Marsiné Kovács Gabriella
XN0011DSzGazd1b:
Német gazdasági szaknyelv - Oeconom középfok C 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Marsiné Kovács Gabriella
XN0011DSzGazd2a:
Német gazdasági szaknyelv alapfokú nyelvtudással 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lencsés Éva
XN0011DSzGazd2b:
Német gazdasági szaknyelv alapfokú nyelvtudással 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lencsés Éva
XN0011DSzGazd3a:
Német gazdasági szaknyelv középfokú nyelvtudással 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lencsés Éva
XN0011DSzGazd3b:
Német gazdasági szaknyelv középfokú nyelvtudással 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lencsés Éva
XN0011DSzGazd4a:
Német gazdasági szaknyelvi nyelvvizsga-előkészítő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lencsés Éva
XN0011DSzGazd4b:
Német gazdasági szaknyelvi nyelvvizsga-előkészítő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lencsés Éva
XN0011DSzGyógysz1:
Német gyógyszerészeti szaknyelv 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bodrogi Márta
XN0011DSzGyógysz2:
Német gyógyszerészeti szaknyelv 3. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bodrogi Márta
XN0011DSzIdegenf1:
Német idegenforgalmi szaknyelv 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bodrogi Tiborné Dr.
XN0011DSzIdegenf2:
Német idegenforgalmi szaknyelv 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lencsés Éva
XN0011DA1:
Német kezdő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bodrogi Tiborné Dr.
XN0011DA2a:
Német kezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bodrogi Márta
XN0011DA2b:
Német kezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bodrogi Márta
XN0011DSzKörnyv1:
Német környezetvédelmi szaknyelv 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Braun Melinda Dr.
XN0011DC1:
Német középhaladó 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bodrogi Tiborné Dr.
XN0011DC2:
Német középhaladó 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kriveczky Katalin
XN0011DC3:
Német középhaladó 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kriveczky Katalin
XN0011DSzMédia1:
Német média szaknyelv 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bodrogi Tiborné Dr.
XN0011DN1a:
Német nemzetközi alapfok B1 előkészítő Goethe, ÖSD 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Varga Olga
XN0011DN1b:
Német nemzetközi alapfok B1 előkészítő Goethe, ÖSD 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Varga Olga
XN0011DM1a:
Német nemzetközi felsőfok C1 előkészítő Goethe, ÖSD 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kriveczky Katalin
XN0011DM1b:
Német nemzetközi felsőfok C1 előkészítő Goethe, ÖSD 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kriveczky Katalin
XN0011DL1a:
Német nemzetközi középfok B2 előkészítő Goethe, ÖSD 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Braun Melinda Dr.
XN0011DL1b:
Német nemzetközi középfok B2 előkészítő Goethe, ÖSD 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Braun Melinda Dr.
XN0011DD1a:
Német Origo középfok C komplex előkészítő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kriveczky Katalin
XN0011DD1b:
Német Origo középfok C komplex előkészítő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kriveczky Katalin
XN0011DSzOrv1:
Német Orvosi szaknyelv 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bodrogi Márta
XN0011DQ2:
Német szóbeli készségek és hallásértés 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kriveczky Katalin
XN0011DB1:
Német újrakezdő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bodrogi Tiborné Dr.
XN0011DB2a:
Német újrakezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bodrogi Tiborné Dr.
XN0011DB2b:
Német újrakezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bodrogi Tiborné Dr.
XN0011DB3a:
Német újrakezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bodrogi Márta
XN0011DB3b:
Német újrakezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bodrogi Márta
XA0011-15:
Nemzetközi pénzügyek
(_Előadás, _Kollokvium).
Vidács Ferenc Dr.
XA0011-16:
Nemzetközi pénzügyek
(_Előadás, _Kollokvium).
Vidács Ferenc Dr.
XT0011-TFN:
Népitánc felmentés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-NFO:
Női labdarúgás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Boros-Gyeviné Sziklai Andrea Dr.
XN0011ISzIdegenf1:
Olasz idegenforgalmi szaknyelv 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kovács Mónika
XN0011IA3:
Olasz kezdő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lászlóné Grega Éva
XN0011IA1a:
Olasz kezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Sermann Eszter
XN0011IA1b:
Olasz kezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Sermann Eszter
XN0011IA2a:
Olasz kezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lászlóné Grega Éva
XN0011IA2b:
Olasz kezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lászlóné Grega Éva
XN0011IA3a:
Olasz kezdő 2. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lászlóné Grega Éva
XN0011IA3b:
Olasz kezdő 2. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lászlóné Grega Éva
XN0011IC1a:
Olasz középhaladó 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kovács Mónika
XN0011IC1b:
Olasz középhaladó 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kovács Mónika
XN0011IC2a:
Olasz középhaladó 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kovács Mónika
XN0011IC2b:
Olasz középhaladó 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kovács Mónika
XN0011IC3:
Olasz középhaladó 3. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lászlóné Grega Éva
XN0011IC4a:
Olasz középhaladó 3. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kovács Mónika
XN0011IC4b:
Olasz középhaladó 3. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kovács Mónika
XN0011ISzGazd1:
Olasz Oeconom gazdasági nyelvvizsga-előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Sermann Eszter
XN0011IE1:
Olasz Origó középfok A és nemzetközi szóbeli előkészítő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kovács Mónika
XN0011IF1:
Olasz Origó középfok B és nemzetközi írásbeli előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Sermann Eszter
XN0011ISzFogorv1:
Olasz orvosi-fogorvosi szaknyelv 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kovács Mónika
XN0011OSzIdegenf1:
Orosz idegenforgalmi szaknyelv 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Varga Olga
XN0011OA1a:
Orosz kezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Varga Olga
XN0011OA1b:
Orosz kezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Varga Olga
XN0011OA2a:
Orosz kezdő 2. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Varga Olga
XN0011OA2b:
Orosz kezdő 2. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Varga Olga
XN0011OG1a:
Orosz középfok C komplex nyelvvizsga-előkészítő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Varga Olga
XN0011OC1a:
Orosz középhaladó 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Varga Olga
XN0011OC1b:
Orosz középhaladó 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Varga Olga
XT0011-ORV:
Orvosi felmentés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lengyelné Szugyiczki Mária
XT0011-PHE:
Physical Education
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bánáthy Ildikó
XN0011RA1:
Román kezdő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kimpiánné Bihari Katalin
XN0011RC1:
Román középhaladó 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kimpiánné Bihari Katalin
XT0011-EXR:
Rugby Európai
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Ördögh István
XT0011-RÖ1:
Röplabdázás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Katona János
XT0011-RÖ2:
Röplabdázás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Katona János
XT0011-RÖ3:
Röplabdázás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Katona János
XT0011-RÖ4:
Röplabdázás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Katona János
XT0011-RÖ5:
Röplabdázás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Katona János
XT0011-RÖ6:
Röplabdázás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Katona János
XT0011-RÖ7:
Röplabdázás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Katona János
XN0011HA1a:
Spanyol kezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Sermann Eszter
XN0011HA1b:
Spanyol kezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Sermann Eszter
XN0011HA2a:
Spanyol kezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Hohl Zsuzsanna
XN0011HA2b:
Spanyol kezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Hohl Zsuzsanna
XN0011HC1a:
Spanyol középhaladó 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Sermann Eszter
XN0011HC1b:
Spanyol középhaladó 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Sermann Eszter
XN0011HC2a:
Spanyol középhaladó 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Hohl Zsuzsanna
XN0011HC2b:
Spanyol középhaladó 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Hohl Zsuzsanna
XN0011HSzGazd1a:
Spanyol Oeconom gazdasági nyelvvizsga-előkészítő 1.szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Hohl Zsuzsanna
XN0011HSzGazd1b:
Spanyol Oeconom gazdasági nyelvvizsga-előkészítő 1.szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Hohl Zsuzsanna
XN0011HE1:
Spanyol Origó középfok A szóbeli előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Hohl Zsuzsanna
XN0011HF1:
Spanyol Origó középfok B írásbeli előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Hohl Zsuzsanna
XT0011-STRE:
Street ball - asztalitenisz - kondicionálás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bánáthy Ildikó
XA0011-ENEKKAR-I-H1:
Szegedi Egyetemi Énekkar I (haladó ism.)
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Száz Krisztina
XA0011-ENEKKAR_IH:
Szegedi Egyetemi Énekkar I (haladó)
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Száz Krisztina
XA0011-ENEKKAR-I:
Szegedi Egyetemi Énekkar I (kezdő és haladó)
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Száz Krisztina
XT0011-TÖTH:
Társasági tánc
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-TÁTÁ1:
Társastánc
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-TÁTÁ2:
Társastánc
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-TFT:
Társastánc felmentés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-TÁTÁH:
Társastánc-haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-TJATEH:
Társastánc-haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-TÁTÁK:
Társastánc-kezdő
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-TJATEK:
Társastánc-kezdő
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-TEK1:
Teke
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rédli József
XT0011-TEK2:
Teke
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rédli József
XT0011-TEK3:
Teke
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rédli József
XT0011-TEK4:
Teke
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rédli József
XT0011-TENA1:
Tenisz - asztalitenisz
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rusznyák István
XT0011-TENA2:
Tenisz - asztalitenisz
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rusznyák István
XT0011-TENA3:
Tenisz - asztalitenisz
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Protity Sándor
XT0011-TENA4:
Tenisz - asztalitenisz
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó József
XT0011-TENA5:
Tenisz - asztalitenisz
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó József
XT0011-TENFA1:
Tenisz - fallabda
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rédli József
XT0011-TENFA2:
Tenisz - fallabda
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rédli József
XT0011-TENFA3:
Tenisz - fallabda
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rédli József
XT0011-TENFA4:
Tenisz - fallabda
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rédli József
XT0011-TENKO1:
Tenisz - korcsolya
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Katona János
XT0011-TENKO10:
Tenisz - korcsolya
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Petrovicsné Tejes Edit
XT0011-TENKO2:
Tenisz - korcsolya
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Katona János
XT0011-TENKO3:
Tenisz - korcsolya
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó József
XT0011-TENKO4:
Tenisz - korcsolya
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Protity Sándor
XT0011-TENKO5:
Tenisz - korcsolya
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Katona János
XT0011-TENKO6:
Tenisz - korcsolya
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Petrovicsné Tejes Edit
XT0011-TENKO7:
Tenisz - korcsolya
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Protity Sándor
XT0011-TENKO8:
Tenisz - korcsolya
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Protity Sándor
XT0011-TENKO9:
Tenisz - korcsolya
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Protity Sándor
XT001-TENGO:
Tenisz-golf
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Olasz Sándor
XT0011-TETI:
Testedzés és intimitás nőknek
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Trényiné Dr. Rákóczi Zsuzsa
XA0011-25:
TÉT
(_Gyakorlat, _Kollokvium).
Petróczi Erzsébet Dr.
XT0011-SPUE:
USC egyéni sportolói felmentés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bélteki Pál
XT0011-SPUL:
USC labdás sportolói felmentés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rusznyák István
XT0011-UHA1:
Úszás - haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bánáthy Ildikó
XT0011-UHA10:
Úszás - haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Pártos István
XT0011-UHA11:
Úszás - haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bélteki Pál
XT0011-UHA12:
Úszás - haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bélteki Pál
XT0011-UHA13:
Úszás - haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bélteki Pál
XT0011-UHA14:
Úszás - haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Petrovicsné Tejes Edit
XT0011-UHA15:
Úszás - haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Trényiné Dr. Rákóczi Zsuzsa
XT0011-UHA16:
Úszás - haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Trényiné Dr. Rákóczi Zsuzsa
XT0011-UHA17:
Úszás - haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Petrovicsné Tejes Edit
XT0011-UHA18:
Úszás - haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Trényiné Dr. Rákóczi Zsuzsa
XT0011-UHA19:
Úszás - haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Pártos István
XT0011-UHA2:
Úszás - haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bánáthy Ildikó
XT0011-UHA20:
Úszás - haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Trényiné Dr. Rákóczi Zsuzsa
XT0011-UHA21:
Úszás - haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Pártos István
XT0011-UHA3:
Úszás - haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Pártos István
XT0011-UHA4:
Úszás - haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kecskeméti Gábor
XT0011-UHA5:
Úszás - haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Pártos István
XT0011-UHA6:
Úszás - haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kecskeméti Gábor
XT0011-UHA7:
Úszás - haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kecskeméti Gábor
XT0011-UHA8:
Úszás - haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kecskeméti Gábor
XT0011-UHA9:
Úszás - haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Pártos István
XT0011-UKE1:
Úszás - kezdő
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Heidrich Gáborné Dr.
XT0011-UKE10:
Úszás - kezdő
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Heidrich Gáborné Dr.
XT0011-UKE11:
Úszás - kezdő
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Heidrich Gáborné Dr.
XT0011-UKE12:
Úszás - kezdő
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Heidrich Gáborné Dr.
XT0011-UKE13:
Úszás - kezdő
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Heidrich Gáborné Dr.
XT0011-UKE2:
Úszás - kezdő
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Heidrich Gáborné Dr.
XT0011-UKE3:
Úszás - kezdő
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bélteki Pál
XT0011-UKE4:
Úszás - kezdő
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bélteki Pál
XT0011-UKE5:
Úszás - kezdő
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bélteki Pál
XT0011-UKE6:
Úszás - kezdő
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Heidrich Gáborné Dr.
XT0011-UKE7:
Úszás - kezdő
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Heidrich Gáborné Dr.
XT0011-UKE8:
Úszás - kezdő
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Heidrich Gáborné Dr.
XT0011-UKE9:
Úszás - kezdő
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Heidrich Gáborné Dr.
XT0011-EXVI:
Vitorlázás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Petrovicsné Tejes Edit
XT0011-VR:
Vitorlázó repülés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kecskeméti Gábor
XT0011-ZKB1:
Zenés kondícionálás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Boros-Gyeviné Sziklai Andrea Dr.
XT0011-ZKB2:
Zenés kondícionálás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Boros-Gyeviné Sziklai Andrea Dr.
XT0011-ZKB3:
Zenés kondícionálás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Trényiné Dr. Rákóczi Zsuzsa
XT0011-ZKB4:
Zenés kondícionálás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Boros-Gyeviné Sziklai Andrea Dr.
XT0011-ZKB5:
Zenés kondícionálás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Trényiné Dr. Rákóczi Zsuzsa
XT0011-ZKB6:
Zenés kondícionálás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-ZKB7:
Zenés kondícionálás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-ZKB8:
Zenés kondícionálás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Boros-Gyeviné Sziklai Andrea Dr.
XT0011-ZKB9:
Zenés kondícionálás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Boros-Gyeviné Sziklai Andrea Dr.
XT0011-ZKH2:
Zenés kondícionálás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-ZKH3:
Zenés kondícionálás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-ZKK:
Zenés kondicionálás-korcsolya
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-ZSM:
Zsírégető mix
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Frenkó Csilla
XT0011-ZSS:
Zsírégető step
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Frenkó Csilla
XT0011-EX4:
Ökölvívás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Ördögh István
Utolsó módosítás dátuma: 2007-10-11 10:53
© Makay Géza