SZTE - ETR - Közgazdász-gazd. kredites [K539_K] (E) (nappali tagozat) képzési program tanrendje a 2007/2008 őszi félévre
A képzési programhoz tartozó
Tantervi
táblázat.
Félévhez nem kötött kurzusok
Javasolt legkorábban a(z)
3. évfolyamon (5. félévben)
Javasolt legkorábban a(z)
2. évfolyamon (3. félévben)
Javasolt legkorábban a(z)
4. évfolyamon (7. félévben)
Javasolt legkorábban a(z)
2. évfolyamon (4. félévben)
Javasolt legkorábban a(z)
1. évfolyamon (1. félévben)
Javasolt legkorábban a(z)
5. évfolyamon (9. félévben)
Javasolt legkorábban a(z)
1. évfolyamon (2. félévben)
Javasolt legkorábban a(z)
3. évfolyamon (6. félévben)
Javasolt legkorábban a(z)
4. évfolyamon (8. félévben)
Javasolt legkorábban a(z)
5. évfolyamon (10. félévben)
Félévhez nem kötött kurzusok:
XA00114:
A középkori Magyarország külkapcsolatai
(_Előadás, _Kollokvium).
Gálffy László
1365EA:
A nemzetközi pénzügyek aktuális kérdései
(_Előadás, _Minősítés).
Halmosi Péter
1320EA:
Adózás
(_Előadás, _Kollokvium).
Papp István Dr.
1358EF:
Államháztartás számvitel
(_Előadás, _Minősítés).
Ótott Lajos Dr.
1358SF:
Államháztartás számvitel
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Ótott Lajos Dr.
XN0011ESzJog2:
Angol jogi szaknyelv középfokú nyelvtudással 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Zsembery Eszter
XN0011ESzBiol1:
Angol biológiai szaknyelv (növénytan) 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kisteleki Eszter
XN0011ESzBiol2:
Angol biológiai szaknyelv - humán 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Sebők Ágnes
XN0011EM1:
Angol Cambridge felsőfokú nemzetközi nyelvvizsga-előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Réhon Judit
XN0011EL2:
Angol Cambridge középfokú nemzetközi nyelvvizsga-előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Dömötör Róza
XN0011EM2:
Angol ECL felsőfokú nemzetközi nyelvvizsga-előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Réhon Judit
XN0011EL1:
Angol ECL középfokú nemzetközi nyelvvizsga-előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Hódiné Jónás Erika
XN0011EK1:
Angol felsőfokú szintentartó 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Dömötör Róza
XN0011EQ2:
Angol fordítás és íráskészség 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Dömötör Róza
XN0011ESzFöldr1:
Angol földrajz szaknyelv 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szórády Gabriella
XN0011ESzGazd8a:
Angol gazdasági szaknyelv - EuroPro nyelvvizsga-előkészítő 2. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Körtvélyesiné Mátrai Edit
XN0011ESzGazd8b:
Angol gazdasági szaknyelv - EuroPro nyelvvizsga-előkészítő 2. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Körtvélyesiné Mátrai Edit
XN0071ESzGazd8a:
Angol gazdasági szaknyelv - EuroPro nyelvvizsga-előkészítő 2. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Körtvélyesiné Mátrai Edit
XN0071ESzGazd8b:
Angol gazdasági szaknyelv - EuroPro nyelvvizsga-előkészítő 2. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Körtvélyesiné Mátrai Edit
XN0011ESzGazd5:
Angol gazdasági szaknyelv - Oeconom középfok A 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Torkos Róbert
XN0071ESzGazd5:
Angol gazdasági szaknyelv - Oeconom középfok A 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Torkos Róbert
XN0011ESzGazd6:
Angol gazdasági szaknyelv - Oeconom középfok B 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Torkos Róbert
XN0071ESzGazd6:
Angol gazdasági szaknyelv - Oeconom középfok B 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Torkos Róbert
XN0011ESzGazd7a:
Angol gazdasági szaknyelv - Zöld Út nyelvvizsga-előkészítő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Tanács Ágnes Tünde
XN0011ESzGazd7b:
Angol gazdasági szaknyelv - Zöld Út nyelvvizsga-előkészítő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Tanács Ágnes Tünde
XN0071ESzGazd7a:
Angol gazdasági szaknyelv - Zöld Út nyelvvizsga-előkészítő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Tanács Ágnes Tünde
XN0071ESzGazd7b:
Angol gazdasági szaknyelv - Zöld Út nyelvvizsga-előkészítő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Tanács Ágnes Tünde
XN0011ESzGazd1a:
Angol gazdasági szaknyelv alapfokú nyelvtudással 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Réhon Judit
XN0011ESzGazd1b:
Angol gazdasági szaknyelv alapfokú nyelvtudással 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Réhon Judit
XN0071ESzGazd1a:
Angol gazdasági szaknyelv alapfokú nyelvtudással 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Réhon Judit
XN0071ESzGazd1b:
Angol gazdasági szaknyelv alapfokú nyelvtudással 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Réhon Judit
XN0011ESzGazd2a:
Angol gazdasági szaknyelv középfokú nyelvtudással 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Tanács Ágnes Tünde
XN0011ESzGazd2b:
Angol gazdasági szaknyelv középfokú nyelvtudással 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Tanács Ágnes Tünde
XN0011ESzGazd3a:
Angol gazdasági szaknyelv középfokú nyelvtudással 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szalacsek Margit Dr.
XN0011ESzGazd3b:
Angol gazdasági szaknyelv középfokú nyelvtudással 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szalacsek Margit Dr.
XN0011ESzGazd4a:
Angol gazdasági szaknyelv középfokú nyelvtudással 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Körtvélyesiné Mátrai Edit
XN0011ESzGazd4b:
Angol gazdasági szaknyelv középfokú nyelvtudással 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Körtvélyesiné Mátrai Edit
XN0071ESzGazd2a:
Angol gazdasági szaknyelv középfokú nyelvtudással 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Tanács Ágnes Tünde
XN0071ESzGazd2b:
Angol gazdasági szaknyelv középfokú nyelvtudással 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Tanács Ágnes Tünde
XN0071ESzGazd3a:
Angol gazdasági szaknyelv középfokú nyelvtudással 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Szalacsek Margit Dr.
XN0071ESzGazd3b:
Angol gazdasági szaknyelv középfokú nyelvtudással 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Szalacsek Margit Dr.
XN0071ESzGazd4a:
Angol gazdasági szaknyelv középfokú nyelvtudással 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Körtvélyesiné Mátrai Edit
XN0071ESzGazd4b:
Angol gazdasági szaknyelv középfokú nyelvtudással 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Körtvélyesiné Mátrai Edit
XN0011ESzGyógysz1:
Angol gyógyszerészeti szaknyelv 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Klára
XN0011ESzGyógysz2:
Angol gyógyszerészeti szaknyelv 3. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szórády Gabriella
XN0011ESzGyógyt1:
Angol gyógyturizmus és wellness szaknyelv 1. szint 1x2 (EFK gyógytornász hallgatók részére)
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Sebők Ágnes
XN0011EQ1:
Angol hallás utáni szövegértés 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Klára
XN0011ESzIdegenf1:
Angol idegenforgalmi szaknyelv 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Dömötör Róza
XN0011ESzInform1:
Angol informatikai szaknyelv alapfokú nyelvtudással 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Várhelyi Flórián
XN0011ESzInform2:
Angol informatikai szaknyelv középfokú nyelvtudással 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Hódiné Jónás Erika
XN00115ESzInform3:
Angol informatikai szaknyelv középfokú nyelvtudással 3. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Hódiné Jónás Erika
XN0011ESzJog1:
Angol jogi szaknyelv felsőfokú nyelvtudással 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Zsembery Eszter
XN0011EA1:
Angol kezdő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Klára
XN0011EA2:
Angol kezdő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Hódiné Jónás Erika
XN0011EA3:
Angol kezdő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Várhelyi Flórián
XN0011EA5a:
Angol kezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Tanács Ágnes Tünde
XN0011EA5b:
Angol kezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Tanács Ágnes Tünde
XN0011EA6a:
Angol kezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Sebők Ágnes
XN0011EA6b:
Angol kezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Sebők Ágnes
XN0011ESzKörnyv3:
Angol környezetvédelmi szaknyelv 3. szint (szennyezés) 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szórády Gabriella
XN0011ESzKörnyv1:
Angol környezetvédelmi szaknyelv 1. szint (globális) 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szórády Gabriella
XN0011EJ1:
Angol középfokú szintentartó 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Réhon Judit
XN0011EC1:
Angol középhaladó 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Torkos Róbert
XN0011EC2:
Angol középhaladó 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kisteleki Eszter
XN0011EC3:
Angol középhaladó 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szórády Gabriella
XN0011EC3a:
Angol középhaladó 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Hódiné Jónás Erika
XN0011EC3b:
Angol középhaladó 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Hódiné Jónás Erika
XN0011EC4a:
Angol középhaladó 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Sebők Ágnes
XN0011EC4b:
Angol középhaladó 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Hódiné Jónás Erika
XN0011ESzLélekt1:
Angol lélektan szaknyelv 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lászlóné Grega Éva
XN0011ESzMédia1:
Angol média szaknyelv 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Hódiné Jónás Erika
XN0011EH1:
Angol Origó felsőfok A szóbeli előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Várhelyi Flórián
XN0011EH2:
Angol Origó felsőfok A szóbeli előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Réhon Judit
XN0011EI1:
Angol Origó felsőfok B írásbeli előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Dömötör Róza
XN0011EI2:
Angol Origó felsőfok B írásbeli előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szalacsek Margit Dr.
XN0011EE1:
Angol Origó középfok A szóbeli előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Körtvélyesiné Mátrai Edit
XN0011EE2:
Angol Origó középfok A szóbeli előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Dömötör Róza
XN0011EF1:
Angol Origó középfok B írásbeli előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Várhelyi Flórián
XN0011EF2:
Angol Origó középfok B írásbeli előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szórády Gabriella
XN0011EG1a:
Angol Origo középfok C komplex előkészítő 2. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kisteleki Eszter
XN0011EG1b:
Angol Origo középfok C komplex előkészítő 2. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kisteleki Eszter
XN0011EG2a:
Angol Origo középfok C komplex előkészítő 2. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Réhon Judit
XN0011EG2b:
Angol Origo középfok C komplex előkészítő 2. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Réhon Judit
XN0011ESzOrv1:
Angol orvosi szaknyelv középfokú nyelvtudással 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Demeter Éva Dr.
XN0011ESzOrv3:
Angol orvosi szaknyelv középfokú nyelvtudással 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Sebők Ágnes
XN0011ESzOrv2:
Angol orvosi szaknyelv középfokú nyelvtudással 3. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szalacsek Margit Dr.
XN0011ESzPolit2:
Angol politológia szaknyelv 2. szint
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Tanács Ágnes Tünde
XN0011ESzProf1:
Angol PROFEX egészségügyi középfokú nyelvvizsga-előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Demeter Éva Dr.
XN0011ESzSport1:
Angol sport és rekreáció szaknyelv 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kisteleki Eszter
XN0011EQ3:
Angol szóbeli készségek és hallásértés 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Réhon Judit
XN0011EL3:
Angol TELC középfokú nemzetközi nyelvvizsga-előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szórády Gabriella
XN0011EL4:
Angol TELC középfokú nemzetközi nyelvvizsga-előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szórády Gabriella
XN0011ESzJog3:
Angol TOLES nemzetközi jogi szaknyelvi vizsgaelőkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Dömötör Róza
XN0011EB1:
Angol újrakezdő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Marsiné Kovács Gabriella
XN0011EB2:
Angol újrakezdő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Klára
XN0011EB3:
Angol újrakezdő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szórády Gabriella
XN0011EB5:
Angol újrakezdő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Körtvélyesiné Mátrai Edit
XN0011EB6a:
Angol újrakezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lászlóné Grega Éva
XN0011EB6b:
Angol újrakezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lászlóné Grega Éva
XN0011EB7a:
Angol újrakezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Torkos Róbert
XN0011EB7b:
Angol újrakezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Torkos Róbert
XN0011EB8a:
Angol újrakezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Klára
XN0011EB8b:
Angol újrakezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Klára
XN0011EB9a:
Angol újrakezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Várhelyi Flórián
XN0011EB9b:
Angol újrakezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Várhelyi Flórián
XN0011EB10:
Angol újrakezdő 2. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Csernusné Tóth Annamária Dr.
XN0011ESzZene1:
Angol zenei szaknyelv 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lászlóné Grega Éva
XA0011-3:
At Európai Unió története és intézményei (Csak Márton Áron szakkolégisták részére)
(_Előadás, _Kollokvium).
Ferwagner Péter
ROP-04/1:
Az EU a világgazdaságban (ROP-angol nyelven)
(_Előadás, _Kollokvium).
Somosi Sarolta
ROP-01/1:
Az EU agrárpolitikája (ROP-angol nyelven); Szakirány: Pénzügy
(_Előadás, _Kollokvium).
Balogh Sándor Dr., Benet Iván Dr.
ROP-08/1:
Az EU kohéziós politikája (ROP-angol nyelven); Szakirány: Pénzügy
(_Előadás, _Kollokvium).
Farkas Beáta Dr.
ROP-06/1:
Az EU környezetpolitikája (ROP-angol nyelven); Szakirány: Pénzügy
(_Előadás, _Kollokvium).
Pelle Anita Ágnes
ROP-07/1:
Az EU szociál- és foglalkoztatáspolitikája (ROP-angol nyelven)
(_Előadás, _Kollokvium).
Hajdú József Dr.
ROP-03/1:
Az EU verseny-, kereskedelem- és iparpolitikája (ROP-angol nyelven); Szakirány: Pénzügy
(_Előadás, _Kollokvium).
Somosi Sarolta
1412EA:
Az Európai Biztonsági struktúra
(_Előadás, _Kollokvium).
Tóth László
XA00116:
BA Spanyol-Amerika művészettörténete 1
(_Szeminárium, _Gyakorlati jegy).
Tóth Ágnes Dr.
XA0011-5:
Bevezetés az etnográfiába
(_Előadás, _Kollokvium).
Varga Sándor
XA0011-6:
Bevezetés az európai filozófia történetébe
(_Előadás, _Kollokvium).
Szőllősi Erzsébet Dr.
XA0011-7:
Bevezetés az európai filozófia történetébe
(_Előadás, _Kollokvium).
Szőllősi Erzsébet Dr.
1369SF:
Communications Skills (angol nyelvű!!)
(_Szeminárium, _Minősítés).
Pedersen Niels Otto
1505SK/E:
Diploma konzultáció
(_Szeminárium, _Gyakorlati jegy).
1339EF:
Elektronikus kereskedelem
(_Előadás, _Minősítés).
Majó Zoltán
XA0011-14:
Élet a középkori Magyarországon
(_Előadás, _Kollokvium).
Kovács Attila Sándor
1317EA:
Ellenőrzés
(_Előadás, _Kollokvium).
Ótott Lajos Dr.
XA0011-10:
Etnikai konfliktusok Közép- és Kelet-Európában a XX. században
(_Előadás, _Kollokvium).
Olasz Lajos Dr.
XA0011-11:
Etnikai konfliktusok Közép- és Kelet-Európában a XX. században
(_Előadás, _Kollokvium).
Olasz Lajos Dr.
XA00112:
Faust
(_Előadás, _Kollokvium).
Barótiné Dr. Gaál Márta, Bernáth Árpád Dr., Horváth Géza Dr., Katona Tünde Dr., Szőnyi György Endre Dr.
1338EF:
Felső- és középvezetők toborzása
(_Előadás, _Minősítés).
Majó Zoltán, Vilmányi Márton
1406EA-1:
Filozófia
(_Előadás, _Kollokvium).
Tóth János Dr.
XA0011-17:
Finnország politikatörténete I. (1809-1917)
(_Előadás, _Kollokvium).
Gombos József Dr.
XN0011FSzIdegenf1:
Francia idegenforgalmi szaknyelv 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kimpiánné Bihari Katalin
XN0011FA1:
Francia kezdő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szilárd Ildikó
XN0011FA1a:
Francia kezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kimpiánné Bihari Katalin
XN0011FA1b:
Francia kezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kimpiánné Bihari Katalin
XN0011FA2a:
Francia kezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szilárd Ildikó
XN0011FA2b:
Francia kezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szilárd Ildikó
XN0011FA3a:
Francia kezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szilárd Ildikó
XN0011FA3b:
Francia kezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szilárd Ildikó
XN0011FC3:
Francia középhaladó 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szilárd Ildikó
XN0011FC4:
Francia középhaladó 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kimpiánné Bihari Katalin
XN0011FC1a:
Francia középhaladó 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kimpiánné Bihari Katalin
XN0011FC1b:
Francia középhaladó 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kimpiánné Bihari Katalin
XN0011FSzGazd1:
Francia Oeconom gazdasági nyelvvizsga-előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Szilárd Ildikó
XN0071FSzgazd1:
Francia Oeconom gazdasági nyelvvizsga-előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Szilárd Ildikó
XN0011FE1:
Francia Origó középfok A és nemzetközi szóbeli előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kimpiánné Bihari Katalin
XN0011FF1:
Francia Origó középfok B és nemzetközi előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szilárd Ildikó
XN0011FB1:
Francia újrakezdő 1.szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szilárd Ildikó
ROP-09/1:
Gazdasági és monetáris unió (ROP-angol nyelven)
(_Előadás, _Kollokvium).
Botos Katalin Dr., Halmosi Péter
1214EA-1:
Gazdaságinformatika
(_Előadás, _Minősítés).
Kovács Zoltán Dr.
1214SA-1:
Gazdaságinformatika
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Bánhelyi Balázs
1409EA-1:
Gazdaságtörténet
(_Előadás, _Kollokvium).
Serfőző Zoltán Dr.
1380SF:
Gyakorlati médiaismeret
(_Szeminárium, _Gyakorlati jegy).
Kert Attila Dr.
1324EA:
Humánmenedzsment
(_Előadás, _Kollokvium).
Sallai Miklós Dr.
1324SA:
Humánmenedzsment
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Kürtösi Zsófia
XA0011-PE:
Individuálpszichológia a gyakorlatban
(_Előadás, _Beszámoló ötfokozatú).
Petróczi Erzsébet Dr.
1340EF:
Internet marketing
(_Előadás, _Minősítés).
Révész Balázs
1108EA:
Intézményi közgazdaságtan
(_Előadás, _Minősítés).
Fenyővári Zsolt
XA0011-20:
Japán nyelv haladóknak 1.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Yoshie Akasaka
XA0011-18:
Japán nyelv kezdő 1.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Yoshie Akasaka
XA0011-19:
Japán nyelv középhaladóknak 1.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Yoshie Akasaka
1209EA-1:
Kalkulus közgazdászoknak II.
(_Önálló vizsga, _Kollokvium).
Hatvani László Dr.
1413SA:
Karrier menedzsment
(_Szeminárium, _Minősítés).
Majó Zoltán
1337SF/1:
Kommunikációs gyakorlatok I.
(_Szeminárium, _Minősítés).
Nyíri Zoltán
1337SF/2:
Kommunikációs gyakorlatok I.
(_Szeminárium, _Minősítés).
Kuba Péter
1328EA:
Kontrolling
(_Előadás, _Kollokvium).
Lukovics Miklós
ROP-02/1:
Kutatás-fejlesztés az EU-ban (ROP-angol nyelven)
(_Előadás, _Kollokvium).
Buzás Norbert Dr., Pelle Anita Ágnes
XA0011-12:
Környezeti válság, - emberi felelősség
(_Előadás, _Kollokvium).
Szőllősi Erzsébet Dr.
XA0011-13:
Környezeti válság, - emberi felelősség
(_Előadás, _Kollokvium).
Szőllősi Erzsébet Dr.
XA0011-22:
Környezeti válság, - emberi felelősség
(_Előadás, _Kollokvium).
XA0011-23:
Környezeti válság, - emberi felelősség
(_Előadás, _Kollokvium).
XA0011-24:
Környezeti válság, - emberi felelősség
(_Előadás, _Kollokvium).
ROP-10/1:
Közpénzügyek az EU-ban (ROP-angol nyelven); Szakirány: Pénzügy
(_Előadás, _Kollokvium).
Halmosi Péter
XA0011-2:
Köztes-Európa 1763-1871
(_Előadás, _Kollokvium).
Pándi Lajos Dr.
XA0011-1:
Köztes-Európa 1919-1993
(_Előadás, _Kollokvium).
Pándi Lajos Dr.
1110EA:
Közösségi választások
(_Előadás, _Minősítés).
Égető Emese Dr.
XN0011L1:
Latin kezdő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Földi Tamás
1210EA-1:
Lineáris algebra közgazdászoknak II.
(_Előadás, _Kollokvium).
Megyesi László Dr.
1210SA-1:
Lineáris algebra közgazdászoknak II.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Megyesi László Dr.
XA0011-8:
Magyarország politikatörténete II. (1944-1990)
(_Előadás, _Kollokvium).
Olasz Lajos Dr.
XA0011-9:
Magyarország politikatörténete II. (1944-1990)
(_Előadás, _Kollokvium).
Olasz Lajos Dr.
1333EA:
Marketing-menedzsment
(_Előadás, _Kollokvium).
Susányi Tamás
1330EA:
Minőségmenedzsment
(_Előadás, _Kollokvium).
F.Szabó János, Henkey István Dr.
1207XK-1:
Módszertan szigorlat
(_Önálló vizsga, _Szigorlat).
Füvesi István Dr., Pluhár András Dr.
XN0011DSzJog2:
Német jogi szaknyelv felsőfokú nyelvtudással 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kriveczky Katalin
XN0011DSzJog1:
Német jogi szaknyelv középfokú nyelvtudással 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kriveczky Katalin
XN0011DSzBiol1:
Német biológiai szaknyelv 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Braun Melinda Dr.
XN0011DQ1:
Német fordítás és íráskészség 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kriveczky Katalin
XN0011DSzGazd1a:
Német gazdasági szaknyelv - Oeconom középfok C 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Marsiné Kovács Gabriella
XN0011DSzGazd1b:
Német gazdasági szaknyelv - Oeconom középfok C 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Marsiné Kovács Gabriella
XN0071DSzGazd1a:
Német gazdasági szaknyelv - Oeconom középfok C 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Marsiné Kovács Gabriella
XN0071DSzGazd1b:
Német gazdasági szaknyelv - Oeconom középfok C 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Marsiné Kovács Gabriella
XN0011DSzGazd2a:
Német gazdasági szaknyelv alapfokú nyelvtudással 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lencsés Éva
XN0011DSzGazd2b:
Német gazdasági szaknyelv alapfokú nyelvtudással 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lencsés Éva
XN0071DSzGazd2a:
Német gazdasági szaknyelv alapfokú nyelvtudással 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Lencsés Éva
XN0071DSzGazd2b:
Német gazdasági szaknyelv alapfokú nyelvtudással 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Lencsés Éva
XN0011DSzGazd3a:
Német gazdasági szaknyelv középfokú nyelvtudással 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lencsés Éva
XN0011DSzGazd3b:
Német gazdasági szaknyelv középfokú nyelvtudással 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lencsés Éva
XN0071DSzGazd3a:
Német gazdasági szaknyelv középfokú nyelvtudással 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Lencsés Éva
XN0071DSzGazd3b:
Német gazdasági szaknyelv középfokú nyelvtudással 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Lencsés Éva
XN0011DSzGazd4a:
Német gazdasági szaknyelvi nyelvvizsga-előkészítő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lencsés Éva
XN0011DSzGazd4b:
Német gazdasági szaknyelvi nyelvvizsga-előkészítő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lencsés Éva
XN0071DSzGazd4a:
Német gazdasági szaknyelvi nyelvvizsga-előkészítő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Lencsés Éva
XN0071DSzGazd4b:
Német gazdasági szaknyelvi nyelvvizsga-előkészítő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Lencsés Éva
XN0011DSzGyógysz1:
Német gyógyszerészeti szaknyelv 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bodrogi Márta
XN0011DSzGyógysz2:
Német gyógyszerészeti szaknyelv 3. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bodrogi Márta
XN0011DSzIdegenf1:
Német idegenforgalmi szaknyelv 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bodrogi Tiborné Dr.
XN0011DSzIdegenf2:
Német idegenforgalmi szaknyelv 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lencsés Éva
XN0011DA1:
Német kezdő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bodrogi Tiborné Dr.
XN0011DA2a:
Német kezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bodrogi Márta
XN0011DA2b:
Német kezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bodrogi Márta
XN0011DSzKörnyv1:
Német környezetvédelmi szaknyelv 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Braun Melinda Dr.
XN0011DC1:
Német középhaladó 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bodrogi Tiborné Dr.
XN0011DC2:
Német középhaladó 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kriveczky Katalin
XN0011DC3:
Német középhaladó 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kriveczky Katalin
XN0011DSzMédia1:
Német média szaknyelv 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bodrogi Tiborné Dr.
XN0011DN1a:
Német nemzetközi alapfok B1 előkészítő Goethe, ÖSD 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Varga Olga
XN0011DN1b:
Német nemzetközi alapfok B1 előkészítő Goethe, ÖSD 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Varga Olga
XN0011DM1a:
Német nemzetközi felsőfok C1 előkészítő Goethe, ÖSD 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kriveczky Katalin
XN0011DM1b:
Német nemzetközi felsőfok C1 előkészítő Goethe, ÖSD 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kriveczky Katalin
XN0011DL1a:
Német nemzetközi középfok B2 előkészítő Goethe, ÖSD 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Braun Melinda Dr.
XN0011DL1b:
Német nemzetközi középfok B2 előkészítő Goethe, ÖSD 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Braun Melinda Dr.
XN0011DD1a:
Német Origo középfok C komplex előkészítő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kriveczky Katalin
XN0011DD1b:
Német Origo középfok C komplex előkészítő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kriveczky Katalin
XN0011DSzOrv1:
Német Orvosi szaknyelv 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bodrogi Márta
XN0011DQ2:
Német szóbeli készségek és hallásértés 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kriveczky Katalin
XN0011DB1:
Német újrakezdő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bodrogi Tiborné Dr.
XN0011DB2a:
Német újrakezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bodrogi Tiborné Dr.
XN0011DB2b:
Német újrakezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bodrogi Tiborné Dr.
XN0011DB3a:
Német újrakezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bodrogi Márta
XN0011DB3b:
Német újrakezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bodrogi Márta
2215EAV:
Nemzetközi emberi erőforrás menedzsment; Szakirány: Vállalkozásfejlesztés
(_Előadás, _Kollokvium).
Megyeri Eszter Judit
2215SAV:
Nemzetközi emberi erőforrás menedzsment; Szakirány: Vállalkozásfejlesztés
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Megyeri Eszter Judit
1109EA:
Nemzetközi közgazdaságtan
(_Előadás, _Minősítés).
Czagány László Dr.
1318EA/A:
Nemzetközi pénzügyek
(_Előadás, _Kollokvium).
Szegő Szilvia Dr.
1318EA/B:
Nemzetközi pénzügyek
(_Előadás, _Kollokvium).
Szegő Szilvia Dr.
XA0011-15:
Nemzetközi pénzügyek
(_Előadás, _Kollokvium).
Vidács Ferenc Dr.
XA0011-16:
Nemzetközi pénzügyek
(_Előadás, _Kollokvium).
Vidács Ferenc Dr.
XN0011ISzIdegenf1:
Olasz idegenforgalmi szaknyelv 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kovács Mónika
XN0011IA3:
Olasz kezdő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lászlóné Grega Éva
XN0011IA1a:
Olasz kezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Sermann Eszter
XN0011IA1b:
Olasz kezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Sermann Eszter
XN0011IA2a:
Olasz kezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lászlóné Grega Éva
XN0011IA2b:
Olasz kezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lászlóné Grega Éva
XN0011IA3a:
Olasz kezdő 2. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lászlóné Grega Éva
XN0011IA3b:
Olasz kezdő 2. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lászlóné Grega Éva
XN0011IC1a:
Olasz középhaladó 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kovács Mónika
XN0011IC1b:
Olasz középhaladó 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kovács Mónika
XN0011IC2a:
Olasz középhaladó 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kovács Mónika
XN0011IC2b:
Olasz középhaladó 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kovács Mónika
XN0011IC3:
Olasz középhaladó 3. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lászlóné Grega Éva
XN0011IC4a:
Olasz középhaladó 3. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kovács Mónika
XN0011IC4b:
Olasz középhaladó 3. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kovács Mónika
XN0011ISzGazd1:
Olasz Oeconom gazdasági nyelvvizsga-előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Sermann Eszter
XN0071ISzGazd1:
Olasz Oeconom gazdasági nyelvvizsga-előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Sermann Eszter
XN0011IE1:
Olasz Origó középfok A és nemzetközi szóbeli előkészítő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kovács Mónika
XN0011IF1:
Olasz Origó középfok B és nemzetközi írásbeli előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Sermann Eszter
XN0011ISzFogorv1:
Olasz orvosi-fogorvosi szaknyelv 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kovács Mónika
XN0011OSzIdegenf1:
Orosz idegenforgalmi szaknyelv 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Varga Olga
XN0011OA1a:
Orosz kezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Varga Olga
XN0011OA1b:
Orosz kezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Varga Olga
XN0011OA2a:
Orosz kezdő 2. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Varga Olga
XN0011OA2b:
Orosz kezdő 2. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Varga Olga
XN0011OG1a:
Orosz középfok C komplex nyelvvizsga-előkészítő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Varga Olga
XN0011OC1a:
Orosz középhaladó 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Varga Olga
XN0011OC1b:
Orosz középhaladó 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Varga Olga
1366SA:
Pénzügyi számítások exellel
(_Szeminárium, _Minősítés).
Kosztopulosz Andreasz
1407EA:
Politológia
(_Előadás, _Kollokvium).
Löffler Tibor Dr.
1219EF:
Prognosztika
(_Előadás, _Kollokvium).
Szépkuti István Dr.
XN0011RA1:
Román kezdő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kimpiánné Bihari Katalin
XN0011RC1:
Román középhaladó 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kimpiánné Bihari Katalin
XN0011HA1a:
Spanyol kezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Sermann Eszter
XN0011HA1b:
Spanyol kezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Sermann Eszter
XN0011HA2a:
Spanyol kezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Hohl Zsuzsanna
XN0011HA2b:
Spanyol kezdő 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Hohl Zsuzsanna
XN0011HC1a:
Spanyol középhaladó 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Sermann Eszter
XN0011HC1b:
Spanyol középhaladó 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Sermann Eszter
XN0011HC2a:
Spanyol középhaladó 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Hohl Zsuzsanna
XN0011HC2b:
Spanyol középhaladó 1. szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Hohl Zsuzsanna
XN0011HSzGazd1a:
Spanyol Oeconom gazdasági nyelvvizsga-előkészítő 1.szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Hohl Zsuzsanna
XN0011HSzGazd1b:
Spanyol Oeconom gazdasági nyelvvizsga-előkészítő 1.szint 2x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Hohl Zsuzsanna
XN0071HSzGazd1a:
Spanyol Oeconom gazdasági nyelvvizsga-előkészítő 1.szint 2x2
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Hohl Zsuzsanna
XN0071HSzGazd1b:
Spanyol Oeconom gazdasági nyelvvizsga-előkészítő 1.szint 2x2
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Hohl Zsuzsanna
XN0011HE1:
Spanyol Origó középfok A szóbeli előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Hohl Zsuzsanna
XN0011HF1:
Spanyol Origó középfok B írásbeli előkészítő 1. szint 1x2
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Hohl Zsuzsanna
1308XK:
Számvitel szigorlat
(_Önálló vizsga, _Szigorlat).
Deák István
XA0011-ENEKKAR-I-H1:
Szegedi Egyetemi Énekkar I (haladó ism.)
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Száz Krisztina
XA0011-ENEKKAR_IH:
Szegedi Egyetemi Énekkar I (haladó)
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Száz Krisztina
XA0011-ENEKKAR-I:
Szegedi Egyetemi Énekkar I (kezdő és haladó)
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Száz Krisztina
1322EA:
Szervezeti viselkedés II.
(_Előadás, _Minősítés).
Málovics Éva Dr.
1322SA/1:
Szervezeti viselkedés II.
(_Szeminárium, _Gyakorlati jegy).
Málovics Éva Dr.
1410EA:
Szociális jog
(_Előadás, _Kollokvium).
Hajdú József Dr.
XA0011-25:
TÉT
(_Gyakorlat, _Kollokvium).
Petróczi Erzsébet Dr.
1226EA:
Többváltozós statisztikai adatelemzés számítógéppel
(_Előadás, _Kollokvium).
Kovács Péter
ROP-05/1:
Uniós projektek menedzselése (ROP-angol nyelven)
(_Előadás, _Kollokvium).
Imreh Szabolcs
1208EA-1:
Valószínűség-számítás I.
(_Előadás, _Kollokvium).
Hegedűs Jenő Dr.
1208SA-10:
Valószínűség-számítás I. gy.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Kevei Péter
1208SA-11:
Valószínűség-számítás I. gy.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Kevei Péter
1208SA-12:
Valószínűség-számítás I. gy.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Bartha Ferenc Ágoston
1208SA-13:
Valószínűség-számítás I. gy.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Bartha Ferenc Ágoston
1208SA-14:
Valószínűség-számítás I. gy.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Garab Ábel, Szűcs Gábor
1208SA-15:
Valószínűség-számítás I. gy.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Garab Ábel, Szűcs Gábor
1208SA-16:
Valószínűség-számítás I. gy.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Szalai Attila Péter, Szűcs Gábor
1208SA-17:
Valószínűség-számítás I. gy.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Osztényiné Krauczi Éva
1208SA-18:
Valószínűség-számítás I. gy.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Osztényiné Krauczi Éva
1208SA-19:
Valószínűség-számítás I. gy.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Szalai Attila Péter, Szűcs Gábor
1208SA-20:
Valószínűség-számítás I. gy.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Osztényiné Krauczi Éva
1208SA-21:
Valószínűség-számítás I. gy.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Osztényiné Krauczi Éva
1208SA-9:
Valószínűség-számítás I. gy.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Hegedűs Jenő Dr.
1215EA-1:
Valószínűségszámítás közgazdászoknak II.
(_Önálló vizsga, _Kollokvium).
Hegedűs Jenő Dr.
1326SA/A:
Üzleti kommunikáció
(_Szeminárium, _Gyakorlati jegy).
Nyíri Zoltán
1326SA/B:
Üzleti kommunikáció
(_Szeminárium, _Gyakorlati jegy).
Nyíri Zoltán
1. évfolyam (1. félév) kurzusai:
XT0011-AE1:
Aerobic
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Ördögh István
XT0011-AE2:
Aerobic
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-AE3:
Aerobic
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-AE6:
Aerobic
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Frenkó Csilla
XT0011-AE7:
Aerobic
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Petrovicsné Tejes Edit
XT0011-AC:
Akrobatikus capuera
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bélteki Pál
XT0011-ATL:
Atletika - futás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Trényiné Dr. Rákóczi Zsuzsa
XT0011-NW:
Atlétika-Nordic walking
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Trényiné Dr. Rákóczi Zsuzsa
1205SK-1:
Bevezetés az informatikába GTK gyak.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Michnay Balázs
1205SK-2:
Bevezetés az informatikába GTK gyak.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Varga Tamás Tibor
1205SK-3:
Bevezetés az informatikába GTK gyak.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Szarvas György István
1205SK-4:
Bevezetés az informatikába GTK gyak.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Varga Tamás Tibor
1205SK-5:
Bevezetés az informatikába GTK gyak.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Kövesi-Nagy Dániel
1205SK-6:
Bevezetés az informatikába GTK gyak.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Szarvas György István
1205SK-7:
Bevezetés az informatikába GTK gyak.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Kövesi-Nagy Dániel
1205SK-8:
Bevezetés az informatikába GTK gyak.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Kövesi-Nagy Dániel
1205SK-9:
Bevezetés az informatikába GTK gyak.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Michnay Balázs
1205EK-1:
Bevezetés az informatikába I.
(_Előadás, _Kollokvium).
Füvesi István Dr.
XT0011-EF:
Egyéb felmentések
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bélteki Pál
XT0011-TFE:
Egyéb zenés táncos felmentés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-EX2:
Ejtőernyőzés haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kecskeméti Gábor
XT0011-EX1:
Ejtőernyőzés kezdő
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kecskeméti Gábor
1104EK:
Elmélettörténet I
(_Előadás, _Kollokvium).
Farkas Beáta Dr.
XT0011-EV1:
Evezés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kecskeméti Gábor
XT0011-EV2:
Evezés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kecskeméti Gábor
XT0011-EXF2:
Falmászás haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rusznyák István
XT0011-EXF1:
Falmászás kezdő
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rusznyák István
XT0011-FITB:
Fitball
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lengyelné Szugyiczki Mária
XT0011-FIT11:
Fitness erőfejlesztéssel
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Frenkó Csilla
XT0011-FIT12:
Fitness mix
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Frenkó Csilla
XT0011-FIT1:
Fitnesz - kondícionálás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Ördögh István
XT0011-FIT10:
Fitnesz - kondícionálás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Ördögh István
XT0011-FIT2:
Fitnesz - kondícionálás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Ördögh István
XT0011-FIT3:
Fitnesz - kondícionálás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Ördögh István
XT0011-FIT4:
Fitnesz - kondícionálás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Ördögh István
XT0011-FIT5:
Fitnesz - kondícionálás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Ördögh István
XT0011-FIT6:
Fitnesz - kondícionálás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Ördögh István
XT0011-FIT7:
Fitnesz - kondícionálás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Ördögh István
XT0011-FIT8:
Fitnesz - kondícionálás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Ördögh István
XT0011-FIT9:
Fitnesz - kondícionálás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Ördögh István
XT0011-FLO1:
Floorball
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bélteki Pál
XT0011-FLO2:
Floorball
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kecskeméti Gábor
XT0011-FLO3:
Floorball
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bánáthy Ildikó
XT0011-FLO4:
Floorball
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rusznyák István
XT0011-FLO5:
Floorball
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rusznyák István
XT0011-FLO6:
Floorball
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bélteki Pál
XT0011-FLO7:
Floorball
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rusznyák István
XT0011-FLO8:
Floorball
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bánáthy Ildikó
XT0011-FLO9:
Floorball
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bélteki Pál
XT0011-FUKO1:
Futás kocogás kezdőknek és haladóknak
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rédli József
XT0011-FUKO2:
Futás kocogás kezdőknek és haladóknak
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rédli József
XT0011-FU1:
Futsal(4+1)
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szilágyi Dezső
XT0011-FU2:
Futsal(4+1)
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Protity Sándor
XT0011-FU3:
Futsal(4+1)
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szilágyi Dezső
XT0011-GY1:
Gyógytestnevelés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lengyelné Szugyiczki Mária
XT0011-GY2:
Gyógytestnevelés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lengyelné Szugyiczki Mária
XT0011-GY3:
Gyógytestnevelés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lengyelné Szugyiczki Mária
XT0011-GY4:
Gyógytestnevelés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lengyelné Szugyiczki Mária
XT0011-GY5:
Gyógytestnevelés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lengyelné Szugyiczki Mária
XT0011-GY6:
Gyógytestnevelés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lengyelné Szugyiczki Mária
XT0011-GYU1:
Gyógyúszás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lengyelné Szugyiczki Mária
XT0011-GYU2:
Gyógyúszás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lengyelné Szugyiczki Mária
XT0011-GK1:
Görkorcsolya - korcsolya
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-GK2:
Görkorcsolya - korcsolya
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-GK3:
Görkorcsolya - korcsolya
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-TFH:
Hastáncos felmentés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-HIHO1:
Hip-hop tánc
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-HIHO2:
Hip-hop tánc
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-BAJ2:
JATE (4+1) kispályás labdarúgó bajnokság
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bélteki Pál
XT0011-BAJ1:
JATE (5+1) kispályás labdarúgó bajnokság
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bélteki Pál
XT0011-JO1:
Jóga kezdő
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Boros-Gyeviné Sziklai Andrea Dr.
XT0011-JO2:
Jóga kezdő
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Boros-Gyeviné Sziklai Andrea Dr.
XT0011-KA1:
Kajak - kenu
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kecskeméti Gábor
XT0011-KA2:
Kajak - kenu
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kecskeméti Gábor
XT0011-KA3:
Kajak - kenu
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kecskeméti Gábor
XT0011-KA4:
Kajak - kenu
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kecskeméti Gábor
1201EK-2:
Kalkulus
(_Előadás, _Kollokvium).
Hatvani László Dr.
1201SK-11:
Kalkulus
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Hatvani László Dr., Székely László
1201SK-12:
Kalkulus
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Hatvani László Dr., Székely László
1201SK-13:
Kalkulus
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Hatvani László Dr., Polner Mónika
1201SK-14:
Kalkulus
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Bartha Mária
1201SK-15:
Kalkulus
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Hatvani László Dr., Polner Mónika
1201SK-16:
Kalkulus
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Hatvani László Dr., Léka Zoltán
1201SK-17:
Kalkulus
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Hatvani László Dr., Léka Zoltán
1201SK-18:
Kalkulus
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Hatvani László Dr., Jenei Árpád
1201SK-19:
Kalkulus
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Hatvani László Dr., Jenei Árpád
1201SK-20:
Kalkulus
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Hatvani László Dr., Nagy Béla
XT0011-KÉF:
Kézilabda férfi
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Boros-Gyeviné Sziklai Andrea Dr.
XT0011-KÉN:
Kézilabdázás női
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Boros-Gyeviné Sziklai Andrea Dr.
XT0011-KIBO:
Kick - Box
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Dorka Péter
XT0011-KON1:
Kondícionálás - testépítés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rusznyák István
XT0011-KON2:
Kondícionálás - testépítés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kecskeméti Gábor
XT0011-KON3:
Kondícionálás - testépítés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kecskeméti Gábor
XT0011-KON4:
Kondícionálás - testépítés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Trényiné Dr. Rákóczi Zsuzsa
XT0011-KON5:
Kondícionálás - testépítés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Trényiné Dr. Rákóczi Zsuzsa
XT0011-KON6:
Kondícionálás - testépítés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Trényiné Dr. Rákóczi Zsuzsa
XT0011-KOS1:
Kosárlabda
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bélteki Pál
XT0011-KOS10:
Kosárlabda
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rusznyák István
XT0011-KOS11:
Kosárlabda
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rusznyák István
XT0011-KOS12:
Kosárlabda
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bánáthy Ildikó
XT0011-KOS13:
Kosárlabda
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bánáthy Ildikó
XT0011-KOS2:
Kosárlabda
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bélteki Pál
XT0011-KOS3:
Kosárlabda
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rusznyák István
XT0011-KOS4:
Kosárlabda
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bélteki Pál
XT0011-KOS5:
Kosárlabda
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rusznyák István
XT0011-KOS6:
Kosárlabda
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bánáthy Ildikó
XT0011-KOS7:
Kosárlabda
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bánáthy Ildikó
XT0011-KOS8:
Kosárlabda
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bánáthy Ildikó
XT0011-KOS9:
Kosárlabda
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bánáthy Ildikó
XT0011-BAJ3:
Kosárlabda bajnokság
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rusznyák István
XT0011-KUB1:
Kurzusbeszámítás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Boros-Gyeviné Sziklai Andrea Dr.
XT0011-KUB2:
Kurzusbeszámítás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Boros-Gyeviné Sziklai Andrea Dr.
XT0011-KUB3:
Kurzusbeszámítás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Boros-Gyeviné Sziklai Andrea Dr.
XT0011-KUB4:
Kurzusbeszámítás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Boros-Gyeviné Sziklai Andrea Dr.
XT0011-SPE:
Külső egyéni sportolói felmentés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Trényiné Dr. Rákóczi Zsuzsa
XT0011-SPK:
Külső küzdő sportolói felmentés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Ördögh István
XT0011-SPL:
Külső labdás sportolói felmentés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Katona János
XT0011-XL2:
Könnyített testnevelés - XXL
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lengyelné Szugyiczki Mária
XT0011-XXL1:
Könnyített testnevelés - XXL
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lengyelné Szugyiczki Mária
XT0011-BU2:
Könnyűbúvár - haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kecskeméti Gábor
XT0011-BU1:
Könnyűbúvár-kezdő
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kecskeméti Gábor
XT0011-DE:
Körpererziehung
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bélteki Pál
XT0011-FO1:
Labdarúgás férfi
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szilágyi Dezső
XT0011-FO10:
Labdarúgás férfi
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szilágyi Dezső
XT0011-FO11:
Labdarúgás férfi
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szilágyi Dezső
XT0011-FO12:
Labdarúgás férfi
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Protity Sándor
XT0011-FO2:
Labdarúgás férfi
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szilágyi Dezső
XT0011-FO3:
Labdarúgás férfi
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Protity Sándor
XT0011-FO4:
Labdarúgás férfi
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Protity Sándor
XT0011-FO5:
Labdarúgás férfi
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szilágyi Dezső
XT0011-FO6:
Labdarúgás férfi
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szilágyi Dezső
XT0011-FO7:
Labdarúgás férfi
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szilágyi Dezső
XT0011-FO8:
Labdarúgás férfi
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Protity Sándor
XT0011-FO9:
Labdarúgás férfi
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szilágyi Dezső
XT0011-LA1:
Labdás kurzusok
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kecskeméti Gábor
XT0011-LA10:
Labdás kurzusok
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Olasz Sándor
XT0011-LA11:
Labdás kurzusok
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Olasz Sándor
XT0011-LA2:
Labdás kurzusok
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Petrovicsné Tejes Edit
XT0011-LA3:
Labdás kurzusok
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Petrovicsné Tejes Edit
XT0011-LA4:
Labdás kurzusok
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Petrovicsné Tejes Edit
XT0011-LA5:
Labdás kurzusok
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Petrovicsné Tejes Edit
XT0011-LA6:
Labdás kurzusok
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Olasz Sándor
XT0011-LA7:
Labdás kurzusok
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Olasz Sándor
XT0011-LA8:
Labdás kurzusok
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Petrovicsné Tejes Edit
XT0011-LA9:
Labdás kurzusok
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Petrovicsné Tejes Edit
XT0011-EXLO:
Lovaglás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rusznyák István
XT0011-EXLÖ1:
Lövészet
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Pártos István
XT0011-EXLÖ2:
Lövészet
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Pártos István
XT0011-EXLÖ3:
Lövészet
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Pártos István
XT0011-EXLÖ4:
Lövészet
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Pártos István
1301EK:
Menedzsment I.
(_Előadás, _Kollokvium).
Sallai Miklós Dr.
1301SK/1:
Menedzsment I.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Majó Zoltán
1301SK/2:
Menedzsment I.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Majó Zoltán
1301SK/3:
Menedzsment I.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Imreh Szabolcs
1301SK/4:
Menedzsment I.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Imreh Szabolcs
XT0011-FIT13:
Mentál fitness
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Frenkó Csilla
1101EK:
Mikroökonómia I.
(_Előadás, _Kollokvium).
Mozsár Ferenc Dr.
1101SK/1:
Mikroökonómia I.
(_Szeminárium, _Gyakorlati jegy).
Mozsár Ferenc Dr.
1101SK/2:
Mikroökonómia I.
(_Szeminárium, _Gyakorlati jegy).
Nagy Benedek
1101SK/3:
Mikroökonómia I.
(_Szeminárium, _Gyakorlati jegy).
Nagy Benedek
1101SK/4:
Mikroökonómia I.
(_Szeminárium, _Gyakorlati jegy).
Szakálné Kanó Izabella
1101SK/5:
Mikroökonómia I.
(_Szeminárium, _Gyakorlati jegy).
Szakálné Kanó Izabella
1101SK/6:
Mikroökonómia I.
(_Szeminárium, _Gyakorlati jegy).
Szakálné Kanó Izabella
XT0011-TFN:
Népitánc felmentés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-NFO:
Női labdarúgás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Boros-Gyeviné Sziklai Andrea Dr.
XT0011-ORV:
Orvosi felmentés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Lengyelné Szugyiczki Mária
XT0011-PHE:
Physical Education
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bánáthy Ildikó
XT0011-EXR:
Rugby Európai
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Ördögh István
XT0011-RÖ1:
Röplabdázás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Katona János
XT0011-RÖ2:
Röplabdázás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Katona János
XT0011-RÖ3:
Röplabdázás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Katona János
XT0011-RÖ4:
Röplabdázás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Katona János
XT0011-RÖ5:
Röplabdázás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Katona János
XT0011-RÖ6:
Röplabdázás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Katona János
XT0011-RÖ7:
Röplabdázás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Katona János
XT0011-STRE:
Street ball - asztalitenisz - kondicionálás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bánáthy Ildikó
XT0011-TÖTH:
Társasági tánc
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-TÁTÁ1:
Társastánc
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-TÁTÁ2:
Társastánc
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-TFT:
Társastánc felmentés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-TÁTÁH:
Társastánc-haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-TJATEH:
Társastánc-haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-TÁTÁK:
Társastánc-kezdő
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-TJATEK:
Társastánc-kezdő
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-TEK1:
Teke
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rédli József
XT0011-TEK2:
Teke
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rédli József
XT0011-TEK3:
Teke
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rédli József
XT0011-TEK4:
Teke
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rédli József
XT0011-TENA1:
Tenisz - asztalitenisz
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rusznyák István
XT0011-TENA2:
Tenisz - asztalitenisz
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rusznyák István
XT0011-TENA3:
Tenisz - asztalitenisz
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Protity Sándor
XT0011-TENA4:
Tenisz - asztalitenisz
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó József
XT0011-TENA5:
Tenisz - asztalitenisz
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó József
XT0011-TENFA1:
Tenisz - fallabda
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rédli József
XT0011-TENFA2:
Tenisz - fallabda
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rédli József
XT0011-TENFA3:
Tenisz - fallabda
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rédli József
XT0011-TENFA4:
Tenisz - fallabda
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rédli József
XT0011-TENKO1:
Tenisz - korcsolya
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Katona János
XT0011-TENKO10:
Tenisz - korcsolya
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Petrovicsné Tejes Edit
XT0011-TENKO2:
Tenisz - korcsolya
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Katona János
XT0011-TENKO3:
Tenisz - korcsolya
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó József
XT0011-TENKO4:
Tenisz - korcsolya
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Protity Sándor
XT0011-TENKO5:
Tenisz - korcsolya
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Katona János
XT0011-TENKO6:
Tenisz - korcsolya
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Petrovicsné Tejes Edit
XT0011-TENKO7:
Tenisz - korcsolya
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Protity Sándor
XT0011-TENKO8:
Tenisz - korcsolya
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Protity Sándor
XT0011-TENKO9:
Tenisz - korcsolya
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Protity Sándor
XT001-TENGO:
Tenisz-golf
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Olasz Sándor
XT0011-TETI:
Testedzés és intimitás nőknek
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Trényiné Dr. Rákóczi Zsuzsa
XT0011-SPUE:
USC egyéni sportolói felmentés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bélteki Pál
XT0011-SPUL:
USC labdás sportolói felmentés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Rusznyák István
XT0011-UHA1:
Úszás - haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bánáthy Ildikó
XT0011-UHA10:
Úszás - haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Pártos István
XT0011-UHA11:
Úszás - haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bélteki Pál
XT0011-UHA12:
Úszás - haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bélteki Pál
XT0011-UHA13:
Úszás - haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bélteki Pál
XT0011-UHA14:
Úszás - haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Petrovicsné Tejes Edit
XT0011-UHA15:
Úszás - haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Trényiné Dr. Rákóczi Zsuzsa
XT0011-UHA16:
Úszás - haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Trényiné Dr. Rákóczi Zsuzsa
XT0011-UHA17:
Úszás - haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Petrovicsné Tejes Edit
XT0011-UHA18:
Úszás - haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Trényiné Dr. Rákóczi Zsuzsa
XT0011-UHA19:
Úszás - haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Pártos István
XT0011-UHA2:
Úszás - haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bánáthy Ildikó
XT0011-UHA20:
Úszás - haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Trényiné Dr. Rákóczi Zsuzsa
XT0011-UHA21:
Úszás - haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Pártos István
XT0011-UHA3:
Úszás - haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Pártos István
XT0011-UHA4:
Úszás - haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kecskeméti Gábor
XT0011-UHA5:
Úszás - haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Pártos István
XT0011-UHA6:
Úszás - haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kecskeméti Gábor
XT0011-UHA7:
Úszás - haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kecskeméti Gábor
XT0011-UHA8:
Úszás - haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kecskeméti Gábor
XT0011-UHA9:
Úszás - haladó
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Pártos István
XT0011-UKE1:
Úszás - kezdő
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Heidrich Gáborné Dr.
XT0011-UKE10:
Úszás - kezdő
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Heidrich Gáborné Dr.
XT0011-UKE11:
Úszás - kezdő
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Heidrich Gáborné Dr.
XT0011-UKE12:
Úszás - kezdő
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Heidrich Gáborné Dr.
XT0011-UKE13:
Úszás - kezdő
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Heidrich Gáborné Dr.
XT0011-UKE2:
Úszás - kezdő
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Heidrich Gáborné Dr.
XT0011-UKE3:
Úszás - kezdő
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bélteki Pál
XT0011-UKE4:
Úszás - kezdő
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bélteki Pál
XT0011-UKE5:
Úszás - kezdő
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Bélteki Pál
XT0011-UKE6:
Úszás - kezdő
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Heidrich Gáborné Dr.
XT0011-UKE7:
Úszás - kezdő
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Heidrich Gáborné Dr.
XT0011-UKE8:
Úszás - kezdő
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Heidrich Gáborné Dr.
XT0011-UKE9:
Úszás - kezdő
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Heidrich Gáborné Dr.
XT0011-EXVI:
Vitorlázás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Petrovicsné Tejes Edit
XT0011-VR:
Vitorlázó repülés
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Kecskeméti Gábor
XT0011-ZKB1:
Zenés kondícionálás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Boros-Gyeviné Sziklai Andrea Dr.
XT0011-ZKB2:
Zenés kondícionálás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Boros-Gyeviné Sziklai Andrea Dr.
XT0011-ZKB3:
Zenés kondícionálás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Trényiné Dr. Rákóczi Zsuzsa
XT0011-ZKB4:
Zenés kondícionálás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Boros-Gyeviné Sziklai Andrea Dr.
XT0011-ZKB5:
Zenés kondícionálás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Trényiné Dr. Rákóczi Zsuzsa
XT0011-ZKB6:
Zenés kondícionálás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-ZKB7:
Zenés kondícionálás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-ZKB8:
Zenés kondícionálás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Boros-Gyeviné Sziklai Andrea Dr.
XT0011-ZKB9:
Zenés kondícionálás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Boros-Gyeviné Sziklai Andrea Dr.
XT0011-ZKH2:
Zenés kondícionálás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-ZKH3:
Zenés kondícionálás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-ZKK:
Zenés kondicionálás-korcsolya
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Szabó Andrásné
XT0011-ZSM:
Zsírégető mix
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Frenkó Csilla
XT0011-ZSS:
Zsírégető step
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Frenkó Csilla
XT0011-EX4:
Ökölvívás
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Ördögh István
1. évfolyam (2. félév) kurzusai:
1202EK-1:
Lineáris algebra közgazdászoknak I.
(_Önálló vizsga, _Kollokvium).
Megyesi László Dr.
1102EK:
Makroökonómia 1. (TTK)
(_Előadás, _Kollokvium).
Czagány László Dr., Fenyővári Zsolt, Nagy Benedek
1102SK:
Makroökonómia I.
(_Szeminárium, _Gyakorlati jegy).
Fenyővári Zsolt
1302EK:
Menedzsment II.
(_Előadás, _Kollokvium).
Sallai Miklós Dr.
1401EK:
Polgári jog I.
(_Előadás, _Kollokvium).
Ravasz László Dr.
2. évfolyam (3. félév) kurzusai:
1203EK-1:
Általános statisztika I.
(_Előadás, _Minősítés).
Kovács Péter
1203SK/A:
Általános statisztika I.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Petres Tibor Dr.
1105XK:
Elméleti közgazdaságtan
(_Önálló vizsga, _Szigorlat).
Mozsár Ferenc Dr.
1303EK:
Marketing I.
(_Előadás, _Kollokvium).
Veres Zoltán Dr.
1303SK/1:
Marketing I.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Prónay Szabolcs
1303SK/2:
Marketing I.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Hetesi Erzsébet Dr.
1303SK/3:
Marketing I.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Andics Jenő
1303SK/4:
Marketing I.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Révész Balázs
1303SK/5:
Marketing I.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Prónay Szabolcs
1204EK-1:
Operációkutatás I. (GTK)
(_Előadás, _Minősítés).
Pluhár András Dr.
1204SK-1:
Operációkutatás I. gyak. (GTK)
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Pluhár András Dr.
1309EK:
Pénzügyi alapismeretek
(_Előadás, _Kollokvium).
Csillik Péter Dr.
1402EK:
Polgári jog II.
(_Előadás, _Kollokvium).
Ravasz László Dr.
1305EK:
Számvitel alapjai
(_Előadás, _Kollokvium).
Deák István
1305SK:
Számvitel I.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Deák István
2. évfolyam (4. félév) kurzusai:
1314EK:
Az Európai Unió gazdasága
(_Előadás, _Kollokvium).
Farkas Beáta Dr., Somosi Sarolta
1310EK:
Bankrendszer
(_Előadás, _Minősítés).
Csillik Péter Dr.
1404EK/EN:
Közigazgatási jog
(_Előadás, _Kollokvium).
Kasza Péter Ferenc Dr.
1306EK:
Számvitel II.
(_Előadás, _Kollokvium).
Deák István
3. évfolyam (5. félév) kurzusai:
1311EK:
Államháztartás
(_Előadás, _Kollokvium).
Halmosi Péter
1354EF:
Egészségügyi intézmények menedzselése, finanszírozása
(_Előadás, _Minősítés).
Baráth Lajos Dr.
1315EK:
Regionális gazdaságtan
(_Előadás, _Kollokvium).
Bajmócy Zoltán Gergely, Lengyel Imre Dr.
1307EK:
Számvitel III.
(_Előadás, _Minősítés).
Deák István
1307SK/1:
Számvitel III.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Lukovics Miklós
1307SK/2:
Számvitel III.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Deák István
1307SK/3:
Számvitel III.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Ván Hajnalka
1307SK/4:
Számvitel III.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Kovács Zsuzsanna Ilona
1312EK:
Vállalati pénzügyek I.
(_Előadás, _Minősítés).
Kovács György
1312SK/1:
Vállalati pénzügyek I.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Kovács György
1312SK/2:
Vállalati pénzügyek I.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Kovács György
1312SK/3:
Vállalati pénzügyek I.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Kovács György
1312SK/4:
Vállalati pénzügyek I.
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Kovács György
3. évfolyam (6. félév) kurzusai:
1313EK:
Vállalati pénzügyek II.
(_Előadás, _Minősítés).
Kovács György
4. évfolyam (7. félév) kurzusai:
2201EK:
Agrárgazdaságtan; Szakirány: Európai integráció
(_Előadás, _Kollokvium).
Benet Iván Dr.
2205EK/1:
Az EU kohéziós politikája (ROP-angol nyelven); Szakirány: Európai integráció
(_Előadás, _Kollokvium).
Farkas Beáta Dr.
1362EF:
Az Európai Unió bankrendszere
(_Előadás, _Minősítés).
Lestárné Szikszai Julianna
2107EK:
Banküzemtan; Szakirány: Pénzügy
(_Előadás, _Kollokvium).
Csillik Péter Dr.
2108EK:
Biztosításgazdaságtan; Szakirány: Pénzügy
(_Előadás, _Kollokvium).
Schneider Klára Dr.
2109EK-2:
Biztosításmatematika; Szakirány: Pénzügy
(_Előadás, _Kollokvium).
Szabó László Imre Dr.
2109SK-2:
Biztosításmatematika; Szakirány: Pénzügy
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Szabó László Imre Dr.
1217EF:
Demográfia
(_Előadás, _Kollokvium).
Katona Tamás Dr.
2203EK-3:
Európai jog; Szakirány: Európai integráció
(_Előadás, _Kollokvium).
Blutman László Dr., Schiffner Imola Dr.
2204EKE:
Gazdasági és monetáris unió; Szakirány: Európai integráció
(_Előadás, _Minősítés).
Halmosi Péter, Pelle Anita Ágnes
2204EKP:
Gazdasági és monetáris unió; Szakirány: Pénzügy
(_Előadás, _Minősítés).
Halmosi Péter, Pelle Anita Ágnes
2003EK:
Gazdaságstatisztika
(_Előadás, _Kollokvium).
Pukli Péter Dr.
2003SK/EU_VF:
Gazdaságstatisztika
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Klonkai László
2003SK/PÜ1:
Gazdaságstatisztika
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Klonkai László
2003SK/PÜ2:
Gazdaságstatisztika
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Klonkai László
2003SK/VF_EU:
Gazdaságstatisztika
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Klonkai László
2310EK:
Innováció- és technológiamenedzsment; Szakirány: Vállalkozásfejlesztés
(_Előadás, _Kollokvium).
Bajmócy Zoltán Gergely
2310SK/1:
Innováció- és technológiamenedzsment; Szakirány: Vállalkozásfejlesztés
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Bajmócy Zoltán Gergely
2310SK/2:
Innováció- és technológiamenedzsment; Szakirány: Vállalkozásfejlesztés
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Bajmócy Zoltán Gergely
2114EKP:
Kis- és középvállalkozások finanszírozása; Szakirány: Pénzügy
(_Előadás, _Kollokvium).
Kosztopulosz Andreasz
2114EKV:
Kis- és középvállalkozások finanszírozása; Szakirány: Vállalkozásfejlesztés
(_Előadás, _Kollokvium).
Kosztopulosz Andreasz
2302EK:
Kisvállalati menedzsment; Szakirány: Vállalkozásfejlesztés
(_Előadás, _Kollokvium).
Imreh Szabolcs
2302SK/1:
Kisvállalati menedzsment; Szakirány: Vállalkozásfejlesztés
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Imreh Szabolcs
2302SK/2:
Kisvállalati menedzsment; Szakirány: Vállalkozásfejlesztés
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Imreh Szabolcs
1374SF:
Kultúraközi különbségek a szervezet működésében
(_Szeminárium, _Minősítés).
Mihály Nikolett
2206EK/1:
Közpénzügyek az EU-ban (ROP-angol nyelven); Szakirány: Európai integráció
(_Előadás, _Kollokvium).
Halmosi Péter
1380EA:
Közpénzügyek ellenőrzése
(_Előadás, _Kollokvium).
Kovács Árpád Dr.
2206EK:
Közpénzügyek; Szakirány: Európai integráció
(_Előadás, _Kollokvium).
Halmosi Péter
2116EK:
Nemzetközi bankműveletek; Szakirány: Pénzügy
(_Előadás, _Minősítés).
Sebőkné Dr. Paragi Ilona
1359EF:
Non profit szektor I.
(_Előadás, _Kollokvium).
Huber Bertalan Dr.
2119EK:
Pénzügyi jog; Szakirány: Pénzügy
(_Előadás, _Kollokvium).
Papp István Dr.
1332EA:
Piackutatás
(_Előadás, _Kollokvium).
Andics Jenő, Hetesi Erzsébet Dr.
1332SA/A:
Piackutatás
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Andics Jenő, Hetesi Erzsébet Dr.
1332SA/B:
Piackutatás
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Andics Jenő, Hetesi Erzsébet Dr.
1332SA/C:
Piackutatás
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Andics Jenő, Hetesi Erzsébet Dr.
2205EK:
Regionális - és szociálpolitika; Szakirány: Európai integráció
(_Előadás, _Minősítés).
Farkas Beáta Dr.
1348EFM:
Szolgáltatásmarketing
(_Előadás, _Kollokvium).
Hetesi Erzsébet Dr., Veres Zoltán Dr.
1348EFN:
Szolgáltatásmarketing
(_Előadás, _Kollokvium).
Hetesi Erzsébet Dr., Veres Zoltán Dr.
1348SFM:
Szolgáltatásmarketing
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Hetesi Erzsébet Dr., Veres Zoltán Dr.
1348SFN:
Szolgáltatásmarketing
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Hetesi Erzsébet Dr., Veres Zoltán Dr.
1371SA:
Társadalomtudományi kutatások módszertana I.
(_Szeminárium, _Minősítés).
Kuba Péter
2306EK:
Területi stratégiák; Szakirány: Vállalkozásfejlesztés
(_Előadás, _Kollokvium).
Lukovics Miklós
2306SK/1:
Területi stratégiák; Szakirány: Vállalkozásfejlesztés
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Lukovics Miklós
2306SK/2:
Területi stratégiák; Szakirány: Vállalkozásfejlesztés
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Besze Tamás
1334EA:
Változásmenedzsment
(_Előadás, _Kollokvium).
Tráser Ferenc Dr.
1334SA:
Változásmenedzsment
(_Gyakorlat, _Minősítés).
Tráser Ferenc Dr.
2002EK:
Világgazdaságtan
(_Előadás, _Kollokvium).
Mészáros Klára Dr.
4. évfolyam (8. félév) kurzusai:
2207EK/1:
Az EU agrárpolitikája (ROP-angol nyelven); Szakirány: Európai integráció
(_Előadás, _Kollokvium).
Balogh Sándor Dr., Benet Iván Dr.
2208EK/1:
Az EU verseny-, kereskedelem- és iparpolitikája (ROP-angol nyelven); Szakirány: Európai integráció
(_Előadás, _Kollokvium).
Somosi Sarolta
2001EK:
Elmélettörténet
(_Előadás, _Kollokvium).
Farkas Beáta Dr.
2115EK:
Különleges pénzügyi intézmények; Szakirány: Pénzügy
(_Előadás, _Minősítés).
Schneider Klára Dr.
2307EK:
Regionális és lokális gazdaságfejlesztés I.; Szakirány: Vállalkozásfejlesztés
(_Előadás, _Kollokvium).
Lengyel Imre Dr.
5. évfolyam (9. félév) kurzusai:
2104EK:
Ágazati politikák pénzügyei II.; Szakirány: Pénzügy
(_Előadás, _Kollokvium).
Szegő Szilvia Dr.
2218EK/1:
Az EU környezetpolitikája (ROP-angol nyelven); Szakirány: Európai integráció
(_Előadás, _Kollokvium).
Pelle Anita Ágnes
2106EK:
Bankszámvitel; Szakirány: Pénzügy
(_Előadás, _Minősítés).
Kovács György
2106SK:
Bankszámvitel; Szakirány: Pénzügy
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Kovács György
2111EK:
Értékpapír matematika és kockázatkezelés I.; Szakirány: Pénzügy
(_Előadás, _Kollokvium).
Kosztopulosz Andreasz
2111SK:
Értékpapír matematika és kockázatkezelés I.; Szakirány: Pénzügy
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Kosztopulosz Andreasz
2110EK:
Értékpapírok, értékpapír piacok; Szakirány: Pénzügy
(_Előadás, _Kollokvium).
Papp László
2210EK:
Európai stratégiai menedzsment II.; Szakirány: Európai integráció
(_Előadás, _Kollokvium).
Pelle Anita Ágnes
2304SK:
Kis- és középvállalkozások gyakorlati marketingje; Szakirány: Vállalkozásfejlesztés
(_Szeminárium, _Gyakorlati jegy).
Révész Balázs
1501SK/E:
Kutatásmódszertan
(_Előadás, _Minősítés).
Lengyel Imre Dr., Málovics György
2216EK:
Nemzetközi marketing; Szakirány: Európai integráció
(_Előadás, _Kollokvium).
Garamhegyi Ábel Dr.
2216SK:
Nemzetközi marketing; Szakirány: Európai integráció
(_Gyakorlat, _Aláírás).
Garamhegyi Ábel Dr.
2122XK:
Pénzügyi és bankismeretek; Szakirány: Pénzügy
(_Önálló vizsga, _Szigorlat).
Botos Katalin Dr., Kovács György
2120EK:
Pénzügypolitika; Szakirány: Pénzügy
(_Előadás, _Minősítés).
Botos Katalin Dr., Schneider Klára Dr.
2308EK:
Regionális és lokális gazdaságfejlesztés II.; Szakirány: Vállalkozásfejlesztés
(_Előadás, _Kollokvium).
Bajmócy Zoltán Gergely, Lengyel Imre Dr.
2308SK/1:
Regionális és lokális gazdaságfejlesztés II.; Szakirány: Vállalkozásfejlesztés
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Bajmócy Zoltán Gergely
2308SK/2:
Regionális és lokális gazdaságfejlesztés II.; Szakirány: Vállalkozásfejlesztés
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Bajmócy Zoltán Gergely
2219XK:
Uniós politikák; Szakirány: Európai integráció
(_Önálló vizsga, _Szigorlat).
Farkas Beáta Dr.
2309EK:
Vállalkozásfejlesztés; Szakirány: Vállalkozásfejlesztés
(_Előadás, _Minősítés).
Imreh Szabolcs, Kállay László
2309SK/1:
Vállalkozásfejlesztés; Szakirány: Vállalkozásfejlesztés
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Imreh Szabolcs
2309SK/2:
Vállalkozásfejlesztés; Szakirány: Vállalkozásfejlesztés
(_Gyakorlat, _Gyakorlati jegy).
Imreh Szabolcs
2313XK:
Vállalkozásfejlesztés; Szakirány: Vállalkozásfejlesztés
(_Önálló vizsga, _Szigorlat).
Lengyel Imre Dr.
2117EK:
Önkormányzati pénzügyek; Szakirány: Pénzügy
(_Előadás, _Kollokvium).
Huber Bertalan Dr.
5. évfolyam (10. félév) kurzusai:
2118EK:
Pénz- és banktörténet; Szakirány: Pénzügy
(_Előadás, _Kollokvium).
Kovács György
Utolsó módosítás dátuma: 2007-10-11 10:53
© Makay Géza